24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ ۱۱:۰۰:۳۶
کد مطلب:  1261879
مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی در بازدید از درمانگاه فرهنگیان به مناسبت روز پزشک تاکید کرد :
برنامه های پیشگیرانه در حوزه سلامت فرهنگیان جزو سیاست های آموزش و پرورش استان قرار خواهد گرفت

همزمان با یکم شهریور،روز بزرگداشت حکیم ابو علی سینا و روز پزشک،مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی طی بازدیدی از درمانگاه شماره یک فرهنگیان مشهد مقدس ،این روز را به عوامل و پزشکان این مجموعه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی دکتر قاسمعلی خدابنده مدیر کل این سازمان با حضور در درمانگاه شماره یک فرهنگیان مشهد ،ضمن تبریک روز پزشک به عوامل اجرایی و پزشکان این مجموعه گفت :همکاران ما در درمانگاه های فرهنگیان سطح استان همراه با سایر اعضای کادردرمان و سلامت برای مبارزه با ویروس کرونا تلاش کردند و در این راه از هیچ تلاشی فرو گذار نکردند.

وی با اشاره به برخی از تاثیرات اقتصادی ،اجتماعی این بیماری بر اقشار مختلف جامعه  ابراز امیدواری کرد : امیدواریم هر چه سریعتر با تلاش های خستگی ناپذیر پزشکان و کادر درمان کشور و همچنین رعایت دستورالعمل های بهداشتی از جانب مردم شرایط عادی تر شود و همه اقشاری که در اثر این بیماری دچار زیان شدند بتوانند به زندگی عادی بازگردند.

خدابنده در بخش دیگری از سخنان خود به لزوم تکریم و رعایت سعه صدر از عوامل مجموعه درمانی درمانگاه فرهنگیان در برخورد با مراجعین تاکید و خاطر نشان کرد :در حال حاضر تمام برنامه ی ما در حوزه سلامت فرهنگیان با رویکرد درمان است ،در حالی که بایستی تلاش کنیم برنامه های پیشگیرانه را در حوزه سلامت همکارانمان جزو سیاست های کاری قرار دهیم.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان رضوی ادامه داد:البته بخشی از این برنامه باید به صورت آموزش های پیشگیرانه ارائه شود و در بخشی دیگر هم باید برای سنجش دوره ای شاخص های سلامت همکاران برنامه ریزی شود.

به اشتراک بگذارید :