23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۳ ۰۸:۴۴:۰۰
کد مطلب:  JxELZmz5
مدیر آموزش و پرورش قرچک :
معلم قرچکی مقام اول جشنواره الگوهای برتر تدریس عربی شهرستان های استان تهران را کسب کرد

مدیر آموزش و پرورش قرچک از کسب مقام اول جشنواره الگوهای برتر تدریس عربی شهرستان های استان تهران توسط معلم این منطقه خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، مدیر آموزش و پرورش قرچک گفت: حسین منصوری دبیر عربی شهرستان قرچک مقام اول جشنواره الگوهای برتر تدریس عربی  مناطق 20گانه شهرستان های استان تهران را کسب کرد.

وی افزود: معلم با کسب مهارتهای لازم در ابعاد شناختی،اداراکی و مهارتی می تواند انسانهای خلاق،اندیشمند،متفکر و بالنده پرورش دهد.

نیکبخت تصریح کرد: تدریس موثر واستفاده از شیو ه های نوین یاددهی و یادگیری می تواند سبب شکوفا شدن استعدادهای دانش آموزان و تقویت مهارتها و قابلیت های آنان شود.

این مقام مسئول ادامه داد: تدبیر تمهیدات و برقراری تعاملاتی که از سوی معلم بر اساس مهارت و تجارب وی در یک جلسه درسی روی می دهد تدریس می باشد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان قرچک در خاتمه افزود: فراهم آوردن زمینه ی ارتقای صلاحیت های  علمی وحرفه ای دبیران،بهبود عملکردآموزشی و تدریس دبیران در کلاس درس،شناسایی و ترویج روش های موفق و کارآمد تدریس،کاربردی ساختن نظریه های یادگیری و آموزش و ایجاد رقابت سالم بین دبیران با تکیه برروش های موثر و فعال  از جمله اهداف جشنواره های تدریس است.

شایان ذکر است این جشنواره دهه اول اردیبهشت ماه به میزبانی شهرستان  شهریار برگزار شد و حسین منصوری از شهرستان قرچک مقام اول و نمایندگان اسلامشهر و چهاردانگه به ترتیب مقام  دوم و سوم را کسب کردند.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :