15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ ۲۲:۵۳:۵۱
کد مطلب:  1259553
استاندار اصفهان:
اولویت اصلی در تمام جلسات استان با آموزش و پرورش است

عباس رضایی : معتقدم اگر می‌خواهیم مشکلات کشور را با ظرفیت‌های موجود حل و فصل کنیم‌ بهترین‌، آسان ترین و مقرون به صرفه ترین راه، نگرش به آموزش و پرورش است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در بیست و نهمین روز از مرداد ماه 1399 ، عباس رضایی استاندار اصفهان در آیین بزرگداشت یکصدمین سال تاسیس اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان که در محل دبیرستان بهشت آئین اصفهان برگزارشد، اظهار داشت: موی سپید هریک از معلمان حاضر در این جمع نشانه تجربه آنهاست. اصفهان ویژگی‌های خاصی دارد و خوشبختانه شاهد نوآوری‌های خاص از سوی مدیران مختلف این استان بوده و هستیم.

وی افزود: شورای فناوری و مهارت برای اولین بار در استان اصفهان تشکیل شد و با توجه به اینکه استان اصفهان اولین استان دارای شهرک علمی و تحقیقاتی کشور بود، دامنه فعالیت این شهرک را به کریدور علم و فناوری کشور گسترش داد. اولویت اصلی در تمام جلسات استان با آموزش و پرورش است و معتقدم اگر می‌خواهیم مشکلات کشور را با ظرفیت‌های موجود حل و فصل کنیم‌ بهترین‌، آسان ترین و مقرون به صرفه ترین راه، نگرش به آموزش و پرورش است.

به اشتراک بگذارید :