10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۲۹ ۰۹:۴۲:۲۰
کد مطلب:  1258435
مدیرکل ارزیابی عملکرد وپاسخگویی به شکایات وزارت آموزش وپرورش ونماینده وزیر آموزش وپرورش برای بازگشایی مدارس در استان کهگیلویه وبویراحمد خبرداد:
با رعایت دستورالعملهای بهداشتی، مدارس از15 شهریور بازگشایی می شود.

.

سرکار خانم مظفر در نشست مشترک مسئولان آموزش وپرورش کهگیلویه وبویراحمد  و رؤسای آموزش وپرورش 13 شهرستان ومنطقه استان افزود: کتابهای درسی تا هفته اول شهریور در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد ومدیران مدارس امکانات وتجهیزات برای رعایت دستورالعملهای بهداشتی وضدعفونی کردن مدارس را انجام ومحتوای آموزشی تهیه وپس از بازگشایی در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

وی گفت: تهیه اطلاعات شناسایی موقعیت دانش آموزان وتعیین زمینه آموزش وچگونگی استمرار انجام و باید به خانواده ها اطمینان داده شود که فعالیت مدرسه با رعایت موارد بهداشتی ودر کمال آرامش انجام می شود.

مدیرکل ارزیابی عملکرد وپاسخگویی به شکایات وزارت آموزش وپرورش افزود : تدریس مجازی از طریق شاد وآموزشهای تلویزیونی انجام وساعتهای آموزش هر درس در ابتدایی 25دقیقه ومتوسطه 35دقیقه ارائه می شود.

ایشان در ادامه خاطر نشان کردند که : حضور وغیاب دانش آموزان روزانه انجام و کلاسهای مجازی نظر به برنامه درسی دانش آموزان در ساعات مشخص برگزار می شود.

 وی همچنین با اشاره به اینکه معلمان با تلاش های وافر در جهاد علمی شرکت و در دوران تعطیلات کرونایی زیباترین جلوه های خدمت را خلق کردند گفت: بخش دوم ضرورت تحقق هدف در آموزشهای مجازی خانواده ها هستند که انتظار داریم مانند سال گذشته همکاری ومساعدت لازم را انجام دهند.

خانم مظفر گفت:مدیران مدارس نقش اساسی واصلی در راهبری ومدیریت وبرنامه ریزی برای استمرار آموزش به کمک خانواده ها را برعهده دارند.

وی گفت مشارکت ادارات- نهادها و دستگاههای اجرایی و ظرفیت دهیاران - بخشداران و شوراهای اسلامی نقش مهمی در مساعدت و مشارکت برای بازگشایی مدارس دارند.

 نماینده وزیر آموزش و پرورش در بازگشایی مدارس کهگیلویه و بویراحمد خطاب به رؤسای آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق گفت: استمرار نشست‌های پروژه مهر- برگزاری نشستهای شورای آموزش و پرورش و کیفی بخشی مصوبات برای بازگشای مدارس-نظارت مستمر وآماده سازی  مدارس از مهمترین اولویتهای بازگشایی است.

 وی گفت: ضرورت دارد اطلاع رسانی لازم در مورد نحوه ارتباط مردم با اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات انجام شود.

به اشتراک بگذارید :