13 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ ۱۶:۰۱:۴۳
کد مطلب:  qToTJvxh
اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان:
برگزاری جلسه بررسی روند اجرایی تفاهم نامه ی منعقده بین اداره کل آموزش و پرورش و اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خوزستان

جلسه بررسی روند اجرایی تفاهم نامه ی منعقده بین اداره کل آموزش و پرورش و مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خوزستان برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان ، صبح امروز شنبه مورخ 1/3/95 جلسه بررسی روند  اجرایی تفاهم نامه ی منعقده بین اداره کل آموزش و پرورش و بنیاد حفظ و نشر آثار دفاع مقدس با حضور سردار علی پور مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس خوزستان در دفتر مدیر کل آموزش و پرورش خوزستان برگزار شد.

در این جلسه محمد تقی زاده مدیر کل آموزش و پرورش استان خوزستان با تاکید به تنظیم و طراحی دقیق اولویت های کمیته متشکله فی مابین آموزش و پرورش و اداره کل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس گفت : انتخاب دقیق پژوهش گر متعهد و پی گیری که بتواند نقش آموزش و پرورش خوزستان در دوران مقدس را جمع آوری و ثبت کند، باید اولویت اول ما باشد. آموزش این پژوهشگران نیز بسیار مهم  و ضروریست و باید با دقت تمام صورت پذیرد.

تقی زاده افزود: برنامه ریزی و زمان بندی دقیق در اجرای برنامه های مد نظر دو اداره کل باید به دقت انجام شود تا نتایج حاصل از تحقیق پژوهشگران به درستی به بار بنشیند.

 در ادامه در رابطه با مستندسازی نقش آموزش و پرورش خوزستان در دوران مقدس توسط پژوهشگران، تجهیز کتابخانه های مدارس و کلاس ها به کتاب های مربوط به دفاع مقدس و  جمع آوری تاریخ شفاهی جنگ و رزمندگان بحث و تبادل نظر صورت گرفت.   

 

 

به اشتراک بگذارید :