18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۰۱ ۱۴:۳۲:۰۴
کد مطلب:  TbfIq1Fs
حجت الاسلام والمسلمین تلخابی:
مهمترین کار آموزش و پرورش تربیت نیروی متعهد و متخصص است

به مناسبت ولادت امام زمان(عج) جشن باشکوهی با حضور مسئولین در نمازخانه آموزش و پرورش استان برگزار شد.

به مناسبت فرا رسیدن نیمه شعبان سالروز ولادت با سعادت حضرت ولی عصر(عج) امام زمان، مراسم جشنی با حضور حجت الاسلام والمسلمین تلخابی نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری، سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین، حجت الاسلام و المسلمین جعفری امام جمعه ضیاءآباد و جمعی از معاونین و مسئولین در نمازخانه آموزش و پرورش استان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین تلخابی نماینده مردم در مجلس خبرگان رهبری در این مراسم ضمن تبریک ولادت خجسته امام زمان(عج) اظهار داشت: از مدیرکل آموزش و پرورش استان به جهت مدیریت خوب و مطلوب ایشان تشکر و قدردانی می گردد، حضور در جمع فرهنگیان مایه مباهات است و از این که در جمع تلاشگران عرصه علم و ادب هستم، خوشحالم.

وی در ادامه به اشاره به حدیثی از امام رضا(ع) افزود:امام برادر دلسوزی است، پدری مهربان و مادر مهربانی هاست، لذا هر مسئول در هر نهادی باید علاوه بر این که به زیردستان خود دستور می دهد، باید عدالت و محبت را نیز با کار خود همراه کند.

نماینده مجلس خبرگان رهبری خاطر نشان کرد: همراه قدرت باید ولایت باشد، البته در کنار قدرت عدالت هم لازم است و محبت تضمین کننده عدالت است، کسی که بخواهد مربی و هادی باشد باید محبت ودلسوزی داشته باشد.

حجت الاسلام و المسلمین تلخابی اضافه کرد: مهمترین کار در آموزش و پرورش تربیت نیروی متعهد و متخصص می باشد، با تعلیم و تربیت صحیح و اسلامی می توانیم نیروی ولایت مدار، دلسوز و با محبت تربیت کنیم و این از مهمترین وظیفه آموزش و پرورش است.

سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین نیز ضمن تبریک ولادت امام زمان(عج) گفت: از حضور ارزشمند نماینده محترم مجلس خبرگان رهبری در جمع فرهنگیان تشکر و قدردانی می گردد.

وی اضافه کرد: حضور روحانیون و علماء در جمع فرهنگیان منشأ خبر و برکت برای تعلیم و تربیت خواهد بود، همکاری آموزش و پرورش و روحانیت در رشد و اعتلای دینی و مذهبی مدارس و داشن آموزان اثرگذار می باشد.

گفتنی است در این مراسم به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان از کارمندان جوان زیر سی سال تقدیر شد. همچنین در پایان جشن، در وصف حضرت ولی عصر(عج) توسط مداح اهل بیت مولودی خوانی گردید.

به اشتراک بگذارید :