11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ ۰۷:۴۰:۱۱
کد مطلب:  1253095
طرح آجر به آجر؛
آیین کلنگ زنی هنرستان 12 کلاسه خیرساز در منطقه میانه برگزار شد

هنرستان 12 کلاسه دخترانه در زمینی به مساحت 3 هزار و 500 متر مربع با اعتبار 63 میلیارد و 500 میلیون ریال از سوی خیر استانی، کلنگ زنی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از میانه، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه با اشاره به اینکه مدرسه سازی از زیربنایی ترین سرمایه گذاریها به جهت پرورش نیروهای متعهد، متخصص و آینده سازان کشور است گفت: مدرسه سازی مهمترین و والاترین باقیات و صالحات است.

محمدرضا مشایخی در آیین کلنگ زنی هنرستان 12 کلاسه دخترانه در میانه از سوی خیر میانه ای قدردانی کرد و افزود: خیرین با مدرسه سازی بستر و محیط مناسبی را برای پرورش آینده سازان مملکت و در نهایت موجبات رشد و تعالی کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران را فراهم می کنند.

وی همچنین از اقدامات و حمایتهای مجمع خیرین مدرسه ساز استان و شهرستان، مشارکت اداره کل نوسازی مدارس استان، مدیر آموزش و پروزش میانه و همکاران وی قدردانی کرده و جلب و جذب سرمایه گذاران در امر مدرسه سازی را از نیازهای مهم در این حوزه عنوان کرد.

ساجدی فر، ضمن قدردانی از مشارکت خیرین در امر مدرسه سازی از کلنگ زنی پنجمین مدرسه خیرساز منطقه در سال جاری خبر داد و افزود: منطقه میانه به عنوان یکی از مناطق پیشتاز در طرح آجر به آجر است.

وی تحقق عدالت آموزشی را مستلزم مشارکت عموم مردم حتی به اندازه یک آجر در تامین فضاهای آموزشی استاندارد عنوان کرد و گفت: امروز با گشترش فرهنگ مدرسه سازی و مدرسه یاری، شاهد اجرای همزمان 20 پروژه در منطقه هستیم که حاصل حس مشارکت پذیری مردم در پیشبرد اهداف دستگاه تعلیم و تربیت است.

هنرستان 12 کلاسه دخترانه در زمینی به مساحت 3 هزار و 500 متر مربع با اعتبار 63 میلیارد و 500 میلیون ریال از سوی خیر استانی، کلنگ زنی شد.

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :