4 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ ۱۲:۱۴:۳۱
کد مطلب:  1250807
دهمین جلسه کارگروه توسعه مدیریت گلستان برگزار گردید

دهمین جلسه کارگروه توسعه مدیریت گلستان پیرامون بررسی دستور العمل اوقات فراغت دانش آموزان و بررسی درخواست متقاضیان انتقال از سایر دستگاه ها به آموزش و پرورش برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان ، دهمین جلسه کار گروه توسعه مدیریت استان صبح یکشنبه 19مرداد99 با حضور احسان گوهری راد مدیر کل آموزش و پرورش  و اعضاء این  کارگروه در سالن فرهنگ برگزار گردید.

در این جلسه گوهری راد اظهار داشت: با توجه به برگزاری مانور استانی  ساماندهی نیروی انسانی در روز شنبه 25 مرداد لازم است اطلاع رسانی به مدیران مدارس درخصوص نکات مهم و قابل توجه این مانوراز طریق بخشنامه وهمچنین برگزاری کارگاه آموزشی مدیران  از طریق سامانه "شاد"  انجام پذیرد.

سیدخلیل حسینی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش گلستان  در خصوص برگزاری طرح اوقات فراغت  در "شاد" برای 150هزار دانش آموز گلستانی توسط 1921 مدرس وتولید 75محتوای آموزشی  خبر داد .

قدمنان رئیس اداره امور اداری و تشکیلات آموزش و پرورش استان  ،پیرامون درخواست کارکنان دیگر دستگاه ها جهت ورود به آموزش و پرورش بیان داشت: متقاضیان پس از تأیید دستگاه ذی نفع جهت طی شدن مراحل گزینش، مصاحبه توسط کمیته تخصصی و گذراندن مراحل پزشکی  و شرکت در دوره های آموزشی،به آموزش و پرورش انتقال یافته و در خارج از مرکز استان ساماندهی می گردند.

در ادامه این جلسه اعضاء کارگروه در خصوص موضوعات مطروحه به گفتگو و تبادل نظر پرداختند و مصوبات جلسه کارگروه  برای اجرا به مسئولین ذیربط ابلاغ گردید.

به اشتراک بگذارید :