4 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ ۱۵:۱۳:۴۶
کد مطلب:  1249861
رونمایی از 37 جشنواره و فراخوان و پویش دانش آموزی در گلستان

از 37 جشنواره و فراخوان و پویش دانش آموزی با رویکرد هر دانش آموز یک مهارت در گلستان رونمایی شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان، در راستای غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان  و به منظور تحقق شعار هر دانش آموز یک مهارت و بهره گیری مطلوب از فضای مجازی در جهت تربیت چند ساحتی دانش آموزان ، روز چهارشنبه 22مرداد99 از  سی و هفت جشنواره و فراخوان و پویش دانش آموزی  استان گلستان با حضور احسان گوهری راد  مدیرکل آموزش و پرورش گلستان ، سید خلیل حسینی معاون پرورشی و فرهنگی و مدیران آموزش و پرورش شهرستان های استان رونمایی شد.

گوهری راد در این باره اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود در مدارس و لزوم تقویت فعالیت ها در فضای مجازی، تولید برنامه ها و محتوای هدفمند می بایست توسط مدیران آموزش و پرورش پیگیری گردد.

حسینی معاون پرورشی وفرهنگی ضمن تبیین فعالیت های تابستانی و تشریح اهداف جشنواره های 37 گانه گفت: 37 جشنواره، سوگواره و پویش و ... در استان با هدف اجرایی نمودن ساحتهای شش گانه سند تحول طراحی و در تابستان و پاییز 99  اجرا خواهد شد.

شایان ذکر است رویکرد اصلی جشنواره ها توجه به تربیت چندساحتی با رویکرد شعار هر دانش آموز یک مهارت و با نگاه ویژه به شعار جهش تولید در بستر فضای مجازی خواهد بود.

 

به اشتراک بگذارید :