4 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ ۱۳:۱۸:۰۰
کد مطلب:  1249585
مدیر آموزش و پرورش آزادشهر در پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان:
جهت برگزاری مانور بازگشایی مدارس آمادگی لازم را داریم

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آزادشهر در پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان از آمادگی جهت برگزاری مانور بازگشایی مدارس همزمان با سراسر کشور در روز شنبه ۲۵دمردادماه جاری خبر داده شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان به نقل از مدیریت آموزش و پرورش آموزش و پرورش آزادشهر، بعد از ظهر روز سه شنبه 21 مرداد 1399 در پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش این شهرستان از آمادگی جهت برگزاری مانور بازگشایی مدارس همزمان با سراسر کشور در روز شنبه ۲۵دمردادماه جاری خبر داده شد.

   سیدرسول حسینی فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش آزادشهر در این جلسه با اشاره به تغییر زمان کنکور سراسری بر اتخاذ تدابیر لازم از جمله افزایش حوزه های برگزاری با هدف رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله فیزیکی مناسب و نیز ضدعفونی حوزه ها تاکید کرد. وی همچنین تسریع در اجرای تداوم طرح تبدیل به احسن کردن فضای مازاد آموزشی و اداری را خواستار شد.

 در ادامه قربانعلی بذرافشان مدیرآموزش و پرورش آزادشهر از افزایش دو برابری حوزه های برگزاری کنکور سراسری در این شهرستان خبر داد و افزود: کنکور سراسری امسال در این شهرستان در ۱۳ حوزه با شرکت ۱۷۷۰ داوطلب و ۲۶۰ نفر از عوامل اجرایی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد. وی از آمادگی مدارس این شهرستان جهت برگزاری مانور بازگشایی مدارس در ۲۵ مردادماه جاری خبر داد.

به اشتراک بگذارید :