4 صفر 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ ۱۳:۰۳:۵۴
کد مطلب:  1248033
برگزاری نهمین جشنواره نوجوان سالم در شهرستان کردکوی

نهمین جشنواره نوجوان سالم با رویکرد کانون یاری گران زندگی درشهرستان کردکوی به صورت ویدئو کنفرانس برگزارشد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان به نقل از مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کردکوی ،نهمین جشنواره نوجوان سالم پیش از ظهر دوشنبه 20مرداد99 با حضور سید خلیل حسینی معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان، قربان رایجی مدیرآموزش و پرورش کردکوی و بهرامی معاون پرورشی  شهرستان به صورت  ویدئو کنفرانس در سالن اجتماعات آموزش و پرورش کردکوی برگزارگردید.

سید خلیل حسینی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش گلستان ضمن تقدیر از  زحمات مدیر و معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان کردکوی با اشاره به طرح نماد به عنوان پایلوت کشوری شهرستان کردکوی گفت: نهمین جشنواره نوجوان سالم  موجب گسترش نهضت فرهنگی پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سطح مدارس، جامعه و در بین کودکان و نوجوانان خواهد شد واین جشنواره فرصت مناسبی  برای معرفی دستاوردها و ابتکارات پیشگیری و مراقبت در مدارس کشور، معرفی الگوهای پیشگیری از آسیب های اجتماعی در سطح مدارس، شناسایی الگوهای برتر آموزش پیشگیری و مراقبت به کودکان و نوجوانان خواهدبود.

قربان رایجی مدیرآموزش و پرورش شهرستان کردکوی در ادامه بیان داشت: انسان شایسته است در همه ابعاد رشد یابدو رشد چند بعدی مد نظر نظام تعلیم و تربیت در جهت ایجاد بستری عاری از آسیب های اجتماعی است.

وی در ادامه با اشاره آماری به طرح نماد و پوشش آموزشی اولیاء، همکاران و دانش آموزان گفت: شهرستان کردکوی به عنوان پایلوت طرح نماد کشوری توانست قدمهای خوبی در جهت شناسایی و ارجاع دانش آموزان آسیب پذیر در جهت پیشگیری از آسیب های اجتماعی بردارد.

شایان ذکر است این جشنواره با اجرای موسیقی ،بیان طرح های موفق توسط دانش آموزان و تجلیل از نفرات برتر شهرستان  و اهداء لوح سپاس  به آنان پایان پذیرفت.

 

به اشتراک بگذارید :