28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۲۱ ۱۲:۳۳:۴۵
کد مطلب:  1248003
سرپرست اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان خبر داد:
انتقال حداکثری نیروها در فرآیند نقل و انتقالات درون استانی

علیرضا عابدی گفت: در فرآیند نقل و انتقالات امسال، سه نوع انتقال چرخشی، استثنا و بر اساس نیاز و مازاد تعریف شده بود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در بیستمین روز از مرداد ماه ۱۳۹۹، علیرضا عابدی سرپرست اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش اظهار داشت: فرآیند نقل و انتقالات نیروی انسانی در سال تحصیلی پیش رو نسبت به سال‌های گذشته مقدماتی داشت که با توجه به شیوع ویروس کرونا سعی کردیم با در نظر گرفتن نیاز و مازاد نیروی انسانی در سطح هر منطقه جابجایی همکاران را برنامه ریزی کنیم و به همین دلیل با توجه به مصوبه کارگروه توسعه مدیریت استان بخشنامه‌ای تنظیم و به مناطق و نواحی ارسال گردید که طی آن، زمان فرآیند ثبت نام نقل و انتقالات نیروی انسانی مشخص شد.

وی با بیان اینکه برای نقل و انتقالات درون استانی یک ماه مهلت تعیین شده بود تصریح نمود: انتقال حداکثری نیروها را با توجه به سیاست های اداره کل آموزش و پرورش استان در دستور کار قرار دادیم تا همکاران بیشتری را منتقل کنیم که سه نوع انتقال چرخشی، استثنا و بر اساس نیاز و مازاد در برنامه‌ریزی‌ها تعریف شده بود.

سرپرست اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان خاطرنشان کرد: در انتقال چرخشی یک نیرو از منطقه‌ای وارد منطقه دیگر می‌شود و نیروی دیگر جایگزین وی از همان منطقه در منطقه قبلی می شود که در این فرآیند جابجایی در ۱۵ منطقه به صورت همزمان هم انجام شد و ۱۸۶ نفر در این چرخش انتقال داده شدند.

عابدی در خصوص انتقال استثناء تصریح کرد: کسانی که با تایید کمیسیون پزشکی فرزند یا همسر مریض و یا بیماری صعب‌العلاج داشتند، همسران جانبازان و زوج فرهنگی در این دسته قرار می‌گرفتند که البته انتقال زوج فرهنگی مختص اصفهان نبود و فقط در بیرون از شهر اصفهان این انتقال انجام می‌شد.

وی با اشاره به انتقال نیاز مازاد فرهنگیان تاکید کرد: حدود ۵۴۰ نفر در این انتقال در سطح استان جابجا شدند که در این مرحله برای نخستین بار است که چنین انتقالی صورت می‌گیرد و همکاران به نزدیکترین محل سکونت خود انتقال داده شدند. ضمن اینکه نقل و انتقالات درون استانی در سال جاری مرحله دیگری ندارد وسایل انتقال ها در سال آینده انجام خواهد شد.

سرپرست اداره امور اداری و تشکیلات اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در خصوص شرایط انصراف از انتقال گفت: شرط انصراف از انتقال موافقت مقصد است، در صورت پذیرفتن انصراف از سوی منطقه موضوع در کارگروه سرمایه نیروی انسانی استان بررسی می شود و در صورت تایید به مبدأ باز می گردد.

به اشتراک بگذارید :