24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ ۱۰:۳۹:۴۲
کد مطلب:  1246167
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان خبر داد:
امتحانات‌نهایی پایه‌دوازدهم،تغییررشته،جهش‌تحصیلی‌وبزرگسالان‌‌از22مرداد

محمدرضا ناظم زاده گفت: امسال به دلیل بازگشایی زودتر از موعد مدارس، امتحانات نهایی جاماندگان پایه‌ دوازدهم، تغییررشته، جهش‌تحصیلی‌ و بزرگسالان‌‌ از 22 مرداد ماه برگزار می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در بیستمین روز از مرداد ماه ۱۳۹۹،محمدرضا ناظم زاده معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش اظهار داشت: با توجه به اینکه سال تحصیلی زودتر از سنوات گذشته و از ۱۵ شهریور ماه آغاز می‌شود، بر اساس آنچه که وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده امتحانات شهریورماه زودتر از موعد آغاز شده و از ۲۲ مرداد تا ۱۳ شهریور این امتحانات برگزار خواهد شد.

وی افزود: مانند خرداد ماه امتحانات پایه دوازدهم و پایه نهم با رعایت پروتکل های بهداشتی به صورت حضوری و امتحانات پایه های هفتم، هشتم، دهم و یازدهم به صورت غیرحضوری برگزار می‌شود، ضمن اینکه امتحانات بزرگسالان، راه دور، ایثارگران، دروس افتاده سال قبل، تغییر رشته، تعیین رشته و جهش تحصیلی با تعداد کم به صورت حضوری و با مراجعه به مدارس برگزار خواهد شد.

 معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان تاکید کرد: تجربه موفقی در برگزاری امتحانات حضوری خرداد ماه داشتیم، خانواده‌ها در برگزاری امتحانات نگرانی‌هایی داشتند اما حتی یک مورد هم گزارشی از ابتلای به کرونا به واسطه حضور دانش‌آموزان در حوزه های امتحانی پایه نهم، دوازدهم و یا کارگاه‌های هنرستان‌ها نداشتیم.

ناظم زاده ضمن قدردانی از برگزار کنندگان امتحانات در حوزه‌های امتحانی خاطر نشان کرد: همانگونه که در خرداد ماه امتحانات با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی انجام شد، همکاران ما در سطح نواحی و مناطق استان آماده برگزاری امتحانات پیش رو هستند.

به اشتراک بگذارید :