28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ ۱۰:۰۱:۰۰
کد مطلب:  1244331
در راستای جمع بندی طرح های مرتبط با سال تحصیلی گذشته برگزار شد؛
جلسه دفاع از طرح های پژوهشی گروه تحقیق و پژوهش

جلسه دفاع از طرح های پژوهشی گروه تحقیق و پژوهش استان ویژه طرح هایی که در سال گذشته مطرح شده بود برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در نوزدهمین روز از مرداد ماه 1399، جلسه دفاع از طرح های پژوهشی (اولویت های پژوهشی سنوات قبل) با حضور معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان، رییس و اعضای گروه تحقیق و پژوهش، روسای ادارات داخلی اداره کل و پژوهشگران برگزار شد.

در این جلسه ابتدا سخایی معاون پژوهش، برنامه ریزی و نیروی انسانی اداره کل در سخنانی با قدردانی از گروه تحقیق و پژوهش، داوران و پژوهشگران تاکید نمود: پژوهش های نوین در حوزه آموزش و پرورش باید در جهت رفع نیاز و چالش های آموزش و پرورش باشد. وی افزود: از این پس روند پژوهش ها با توجه به شرایط و نیاز بخش های مختلف اداره کل آموزش و پرورش و با توجه به پیشرفت های جهانی در این حوزه تغییر خواهد نمود.

در ادامه نیز پور رجب، رئیس گروه تحقیق و پژوهش اداره کل آموزش و پرورش استان ضمن ارائه گزارشی از مهم ترین طرح های پژوهشی سال قبل، از تغییر و تحول در روند پژوهش ها در سال جاری خبر داد.

گفتنی است در این جلسه از دو طرح پژوهی مرتبط با اولویت های پژوهشی سال 1398 دفاع و مقرر گردید پس از اصلاح ، بازنگری و تایید حوزه های بهره بردار، اجرایی گردد.

 

به اشتراک بگذارید :