2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ ۱۴:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1242299
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان  تهران خبر داد:
هفته نامه مجازی پروژه مهر1399 منتشر می شود

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از انتشارهفته نامه مجازی پروژه مهر1399 در هفته جاری خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، بهروز هاشمی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: در تلاش هستیم با همکاری اداره فناوری اطلاعات و اداره روابط عمومی هفته نامه مجازی پروژه مهر در مجله الکترونیکی مهربانان  با پوشش اطلاعات لازم، اقدامات کار گروه های استان و مناطق، معرفی راهکارها و گزارش‌های هفتگی راه اندازی شود.

 

این مقام مسئول با اشاره به جلسه شورای معاونین هفته جاری و ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته در این جلسه گفت: سعی معاونت آموزش متوسطه در پروژه مهر سال جاری این است که با راه اندازی این سامانه ابتکارات و نوآوری های صورت گرفته در استان و مناطق را با یکدیگر به اشتراک بگذاریم تا همه از آن استفاده کنند.

 

وی با تاکید بر استفاده از قابلیت های شبکه شاد در این زمینه تصریح کرد: جلسه روز گذشته شورای معاونین که با موضوع پروژه مهر برگزار شد و از طریق بخش مربوط به پخش زنده شبکه شاد به صورت همزمان به سمع و نظر روسای ادارات نیز رسید.

به اشتراک بگذارید :