0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ ۰۹:۲۶:۱۲
کد مطلب:  1239599
معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پروش شهرستان های استان تهران:
تدوین مختصات تدریس در فضای مجازی توسط همکاران ابتدایی

معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پروش شهرستان های استان تهران گفت: مدیران و معلمان مدارس ابتدایی باید مختصات تدریس در فضای مجازی را ترسیم کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران غلامرضا بختیاری معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پروش شهرستان های استان تهران گفت: مدیران و معلمان محترم مدارس بایستی به لحاظ شرایط موجود در بیماری کرونا بر اساس سناریوهای فعالیتهای مدارس در شروع سال تحصیلی جدید روشها و برنامه های نوین تدریس را برنامه ریزی نمایند.

وی با اشاره به نزدیک شدن به شروع سال تحصیلی 99-400 و نیاز به یک برنامه ریزی دقیق جهت آموزش دانش آموزان چه در فضای حضوری و یا غیرحضوری ، بر مبنای سناریوهای تدوین شده توسط وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد: همکاران گرانقدر دوره ابتدایی استان از اکنون جهت ترسیم مختصات تدریس و آموزش در کلاس درس با توجه به بودجه بندی کتب درسی در فضای آموزشی پیش رو اقدام نمایند.

بختیاری ادامه داد: همکاران آمادگی لازم را برای هر گونه ایجاد روش جدید با استفاده از تکنولوژی و فن آوری اطلاعات جهت بارگذاری اطلاعات مورد نیاز آموزش در محیط برنامه شاد داشته باشند.

این مقام مسئول در پایان تصریح کرد: با شروع سال  تحصیل ، دانش آموزان نباید دغدغه محتوا در فضای مجازی و ارتباط با فراگیران را نداشته باشندو در این راستا  اداره کل آموزش و پروش شهرستان های استان تهران در فراهم اوردن محتوای الکترونیکی پایه های  تحصیلی اهتمام دارد.

 

به اشتراک بگذارید :