20 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ ۲۱:۱۰:۱۳
کد مطلب:  1239125
رئیس دانشگاه فرهنگیان خبر داد:
استخدام رسمی ٢٠ هزار دانشجو معلم پذیرفته شده دانشگاه فرهنگیان در آموزش و پرورش

دکتر حسین خنیفر، رئیس دانشگاه فرهنگیان، از استخدام رسمی ٢٠ هزار دانشجو معلم از بدو ورود به دانشگاه فرهنگیان طی سال تحصیلی آینده در آموزش و پرورش خبر داد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، دکتر حسین خنیفر، صبح امروز در گفتگو با خبرنگار شبکه خبر، از اختصاص 20 هزار ردیف استخدامی به منظور جذب دانشجو معلم برای 20 رشته تحصیلی در دانشگاه فرهنگیان خبر داد و گفت؛ این دانشجو معلمان از میان همه فارغ التحصیلان دبیرستان های سراسر کشور از طریق کنکور سراسری در سال تحصیلی آینده برای مقطع کارشناسی پذیرش خواهند شد.
دکتر خنیفر، در پاسخ به سئوال مطرح شده در خصوص تعهد خدمت دانشجو معلمان پذیرفته شده این دانشگاه تصریح کرد: 
دانشجو معلمان پذیرفته شده دو برابر مدت زمان تحصیل خود در قبال وزارت آموزش و پرورش تعهد خدمت دارند. 
وی تاکید کرد: همه  پذیرفته شدگان نیز از همان ابتدای تحصیل خود استخدام رسمی آموزش و پرورش شده و برابر ضوابط قانونی حقوق ماهانه این افراد نیز پرداخت می شود. 
رئیس دانشگاه فرهنگیان، در خصوص نحوه برگزاری کلاس های  این دانشگاه در سال  تحصیلی آتی در تاکید سخنان حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: امیدوار هستیم در مهر سال جاری و شروع سال تحصیلی، کلاس ها به شیوه حضوری برگزار شود.
این مقام مسئول گفت: در صورت عدم صدور مجوز ستاد ملی کرونا برای برگزاری کلاس های حضوری، با ادامه فعالیت سامانه آموزش های مجازی الکترونیکی دانشگاه، نظام آموزشی با پویایی و بهره گیری از تجارب گذشته با قوت ادامه خواهد داشت.
وی، در پایان افزود: با توجه به امکان بهره گیری از توانمندی های شبکه آموزشی دانش آموز، شاد، از بستر این شبکه برای ارائه آموزش های مجازی به دانشجو معلمان استفاده خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :