0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ ۱۲:۰۹:۴۹
کد مطلب:  1238595
جلسه شورای اداری آموزش و پرورش استثنایی شهرستان‌های استان تهران

با حضور رئیس، معاون و کارشناس مسئولان اداره استثنایی جلسه شورای اداری آموزش و پرورش استثنایی شهرستان‌های استان تهران برگزار شد.

 به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش‌وپرورش شهرستان های استان تهران، اولین جلسه شورای اداری آموزش و پرورش استثنایی شهرستان های استان تهران با حضور رئیس، معاون و کارشناس مسئولان اداره استثنایی برگزار شد.

در این جلسه دژن رئیس آموزش و پرورش استثنایی شهرستان‌های استان تهران ضمن تقدیر و تشکر از حضور اعضای شورای اداری در جلسه، به خلاصه‌ای از فعالیتهای انجام شده در یک ماه اخیر اشاره کرد و گفت: طرح سنجش، ساماندهی نیروها، تشکیل پایگاه‌های تابستانی از مهمترین فعالیت‌های اخیر اداره بوده است و لازم است همکاران جهت شروع آموزش در سال تحصیلی جدید آمادگی لازم را داشته باشند و براساس نظر مسئولین و ستاد ملی پیشگیری از کرونا آموزش را آغاز نمایند.

بررسی محتوای آموزشی مناسب و شبکه شاد، بررسی وضعیت مدارس، تأمین نیروی انسانی، پاسخ‌گویی به موقع به ارباب رجوع و تکریم آنان، بازدید از پایگاه‌های سنجش و مدارس، بررسی عملکرد پایگاه های تابستانی نیز از جمله مواردی بود که دژن بر آن تاکید کرد.

 

 

به اشتراک بگذارید :