26 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ ۱۲:۳۶:۵۷
کد مطلب:  1237351
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش اصفهان:
گزارشی از ابتلای دانش آموزان هنرستانی به کرونا در اصفهان نداشتیم

ناظم زاده گفت: تاکنون موردی از ابتلای به کرونا در میان دانش آموزان هنرستانی در اصفهان به واسطه حضور در کارگاه های عملی نداشته ایم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، محمدرضا ناظم زاده در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه تاکنون موارد ابتلاء به بیماری کرونا در بین دانش آموزان هنرستانی به واسطه گذراندن واحدهای عملی و فرایند ثبت نام در استان اصفهان گزارش نشده است، اظهار داشت: ثبت نام دانش آموزان در پایه های میانی دوره متوسطه دوم به صورت غیرحضوری انجام می‌شود و تنها در پایه دهم که پایه ورودی است ثبت نام به صورت حضوری، همراه با نوبت دهی قبلی و با رعایت دقیق فاصله گذاری و دستورالعمل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

وی افزود: برگزاری کارگاه‌های عملی دانش آموزان هنرستانی به صورت مجازی امکان پذیر نیست و بر این اساس با نظارت دقیق پروتکل‌های بهداشتی برگزار شده و هیچ گونه گزارشی از ابتلای این دانش آموزان و همکاران فرهنگی به بیماری کرونا ارائه نشده است.

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان به شعار سال تحصیلی جدید هم اشاره کرده و گفت: شیوع بیماری کرونا، آغاز سال تحصیلی جدید را تحت الشعاع قرار داده است و انتخاب شعار سال تحصیلی ۹۹-۱۴۰۰ تحت عنوان «تبسم مهر» می‌تواند تداعی لبخند بر مشکلات شود.

وی اضافه کرد: شعار «تبسم مهر» سرنامی از ابتدای واژه‌های «توسعه و تعالی سازمانی»، «برنامه محوری»، «سلامت اجتماعی»، «مهارت آموزی»، «مشارکت همگانی»، «هدایت و راهوری آموزش‌های مجازی» و «رشد و بالندگی» است که به عنوان شعار سال تحصیلی جدید توسط اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان انتخاب شده است.

به اشتراک بگذارید :