9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ ۱۱:۳۰:۲۹
کد مطلب:  1237125
دبیر شورای هماهنگی و اجرایی سند تحول استان اصفهان خبر داد؛
اتمام‌فرآیند تدوین‌برنامه و برش‌های نواحی‌ومناطق آموزش‌وپرورش‌استان

پوررجب: فرآیند تدوین برنامه و برش های منطقه ای نواحی و مناطق 41 گانه آموزش و پرورش استان اصفهان منطبق با سند تحول بنیادین صورت پذیرفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، معصومه پوررجب دبیر شورای هماهنگی و اجرایی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در استان اصفهان در مصاحبه با خبرنگار روابط عمومی آموزش و پرورش از تدوین برنامه عملیاتی تمامی 41 ناحیه و منطقه آموزش و پرورش استان در زمان مقرر تعیین شده، منطبق با سند تحول بنیادین در طول برنامه ششم خبر داد.

وی در همین رابطه افزود: پس از ابلاغ برش استانی برنامه عملیاتی منطبق با سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در 31/ 03/ 1399 به تمامی مناطق و نواحی استان، کار بر روی تدوین برش منطقه ای و همسان سازی و بومی نمودن برش ها برای تمامی مناطق و نواحی شروع گردید.

پوررجب خاطرنشان کرد: طی برنامه ریزی دقیق به عمل آمده در دبیرخانه استان، جلسات ویدئو کنفرانس توجیهی متعددی برای مسئولین و رابطین مناطق و نواحی برگزار شد، تا بستر مناسبی برای تدوین برنامه و برش منطقه ای مهیا گردد. همچنین با عنایت به جدول زمان بندی اعلام شده، تمامی مناطق و نواحی 41 گانه آموزش و پرورش استان اصفهان، برنامه های خود را در زمان مقرر به دبیرخانه شورای هماهنگی استان ارسال نمودند.

وی ضمن قدردانی از تمامی تلاش ها و زحمات روسا، مدیران و رابطین مناطق و نواحی اعلام نمود: بی شک تدوین برنامه و برش ها در زمان مقرر، نیاز به کار تیمی و شبانه روزی تمامی همکاران و نظارت مستقیم مسئولین داشته است.

دبیر شورای هماهنگی و اجرایی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش در استان اصفهان در پایان افزود: برنامه منطقه/ناحیه در قالب بسته سیاست ها و برنامه های تدوین شده به مدارس تحت پوشش حداکثر تا روز شنبه 11 مردادماه ابلاغ خواهد گردید تا مدیران مدارس فرصت و زمان کافی را جهت تدوین برنامه مدرسه تا قبل از بازگشایی مدارس (15 شهریورماه) داشته باشند.

به اشتراک بگذارید :