26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ ۰۷:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1235349
وزیر آموزش‌وپرورش در چهارمین جلسه شورای تحول و نوسازی نظام آموزشی کشور؛
معلم جایگزین همه نداشته‌ها در تعلیم‌ و تربیت است

وزیر آموزش‌وپرورش در چهارمین جلسه شورای تحول و نوسازی نظام آموزشی کشور گفت: معلم جایگزین همه نداشته‌ها در تعلیم‌ و تربیت است.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، محسن حاجی میرزایی در چهارمین جلسه شورای تحول و نوسازی نظام آموزشی کشور که در دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی برگزار شد؛ با اشاره به اهمیت موضوع نیروی انسانی در آموزش‌وپرورش اظهار کرد: اگر مسئله نیروی انسانی در آموزش‌وپرورش به سامان برسد گام بلندی برای اجرایی‌سازی سند تحول بنیادین آموزش‌وپرورش را برداشته‌ایم.

وزیر آموزش‌وپرورش بابیان اینکه برای تهیه گزارش وضعیت نیروی انسانی در آموزش‌وپرورش ابتدا برنامه‌های توسعه آموزش‌وپرورش قبل و بعد از انقلاب مورد تحلیل و بررسی قرارگرفته است، اظهار کرد: طبق بررسی‌های انجام‌شده قبل و بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همواره موضوع نیروی انسانی در آموزش‌وپرورش به‌عنوان یک مسئله مهم و اولویت‌دار مطرح بوده است که متأسفانه همچنان این موضوع به‌طور کامل حل‌نشده است.

عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با اشاره به تأکید سند تحول بنیادین به جایگاه و نقش مهم معلم در تعلیم‌وتربیت گفت: درواقع معلم جایگزین همه ندا شته‌ها در تعلیم‌وتربیت است و در صورت حل مشکل نیروی انسانی در آموزش‌وپرورش، قطعاً شاهد تحول در آموزش‌و‌پرورش خواهیم بود.

 

به اشتراک بگذارید :