18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۹ ۰۹:۲۸:۵۴
کد مطلب:  8pwDZ7fp
برگزاري همايش بزرگداشت مقام معلم
برگزاري همايش بزرگداشت مقام معلم

همايش بزرگداشت مقام معلم شهرستان آبيك با حضور مديركل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

برگزاري همايش بزرگداشت مقام معلم

همايش بزرگداشت مقام معلم شهرستان آبيك با حضور مديركل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

 

همایش بزرگ بزرگداشت مقام معلم شهرستان آبیک با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان قزوین،فرماندار آبیک،کلیه مسئولین ادارات،نهادها و سازمانهای شهرستان آبیک ،پرسنل و فرهنگیان شاغل و بازنشسته آموزش و پرورش شهرستان آبیک در محل تالار پذیرایی نیلوفر شهر آبیک برگزار گردید و از 19 معلم نمونه استانی و شهرستانی آبیک تجلیل شد.
 

همایش بزرگداشت مقام معلم صبح امروز با حضور سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین، علی رحمانی فرماندار آبیک، مهرداد یحیایی مدیر آموزش و پرورش شهرستان آبیک و جمعی ازمسئولين و  فرهنگیان این شهرستان در تالار نیلوفر برگزار شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آبیک در این مراسم گفت: به فرمایش امام علی (ع) هر کس کلمه‌ای به من بیاموزد مرا بنده خود کرده است که این امر بیانگر اهمیت جایگاه، مقام و منزلت معلمان است.

مهرداد یحیایی افزود: دولت تدبیر و امید در راستای احقاق حق معلمان خدوم و فرهیخته تلاش‌های فراوانی کرده است و در گام‌های بعدی نیز بهتر و مستحکم‌تر عمل می‌کند.

وی ادامه داد: در دنیای امروز فداکار بودن معلم بسیار مهم بوده، ولی حرفه‌ای بودن او و انتقال دانش به نحو مطلوب نقش اصلی است که یک معلم باید به نحو احسن آن را ایفا کند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان آبیک خاطرنشان کرد: آموختن برای دانستن، کمک کردن و با هم‌ زیستن از اهداف آموزش و پرورش است که متولیان امر تعلیم و تربیت باید برای تحقق این مهم گام‌های مؤثری بردارند.

در این مراسم از علی زرگر، مه‌لقا طاهرپور و فاطمه بهرامی از آموزگاران نمونه، فاطمه رضایی معاون آموزشی نمونه و محمد اکبری‌زیارانی مدیر دبستان ابتدایی نمونه شهرستان آبیک تجلیل شد.

همچنین مهوش مافی و سیدرضا ایماندوست، علی‌اکبر یوسفی و اشرف‌السادات موسوی‌اوانکی از دبیران نمونه دوره اول متوسطه، مجید بیک‌پور معاون آموزشی دوره اول متوسطه و سعید کازانی معاون پرورشی دوره اول متوسطه و محمد ابراهیمی مدیر دبیرستان دوره اول متوسطه شهرستان آبیک تجلیل شدند.

محمد خسرونژاد معاون آموزشی دوره دوم متوسطه، فریبا حسامی معلم نمونه آموزش دانش‌آموزان استثنایی، جعفر بی‌سخن آموزگار نمونه تربیت‌بدنی، مرضیه صمیمی مراقب سلامت نمونه، محمدعلی قهرمانی معلم‌یار نمونه و حمیدرضا رجبی دبیر ستاد انتخاب معلم نمونه شهرستان آبیک به عنوان برترین‌ها مورد تجلیل قرار گرفتند.

لازم به ذکر است؛ زهرا شرفکار به عنوان مدیر نمونه دبیرستان دوره دوم متوسطه شهرستانی و معلم نمونه استانی در این مراسم تجلیل شد.

اجرای سرود توسط دانش‌آموزان پسر مدرسه شهید بیگ‌زاده، تک‌خوانی توسط مهیار حاجیان از دانش‌آموزان شهرستان آبیک و قرعه‌کشی و اهدای جایزه به معلمان از برنامه‌های جنبی مراسم بزرگداشت مقام معلم در این شهرستان بود.

به اشتراک بگذارید :