11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ ۱۸:۰۰:۰۰
کد مطلب:  1233435
مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی از پروژه های آموزشی مراغه بازدید کرد

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی صبح امروز چهارشنبه 8 مرداد ماه 99 در جریان بازدید های میدانی پروژه مهر، از اماکن در حال ساخت آموزشی شهرستان مراغه بازدید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرق به نقل از مراغه صبح امروز جعفر پاشایی با حضور در مدرسه خیر ساز هندی زاده از روند ساخت و تکمیل این پروژه عظیم بازدید به عمل آورد.

      مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی ضمن بازدید از طرحهای در دست اجرای منطقه مراغه گفت: انصافاً پیشتازی آموزش و پرورش مراغه در مدرسه سازی و جذب خیرین بسیار ستودنی است.

     پاشایی با اشاره به طرح آجر به آجر گفت: همه ما بایستی با همت چندبرابری و تلاش شبانه، رفاه و رشد دانش آموزان باهوش و معصوم سرزمینمان را رقم بزنیم.

      معاون مدیرکل و مدیر آموزش و پرورش مراغه با اشاره به حمایتهای معنوی و بی دریغ مدیرکل افزود: الحمدلله طرحهای خوب و متنوعی با حمایتهای اداره کل ، در منطقه درحال اجراست که برای توسعه شهرستان بسیار مثمر ثمر خواهد بود.

آسیابی با اشاره به تعامل سازنده با خیران مدرسه ساز گفت: دست خیران را به گرمی می فشاریم تا با همت و نیت خوب آنان بتوانیم شاهد توسعه مدارس باشیم./روشنی

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :