22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ ۰۸:۳۴:۱۸
کد مطلب:  1230697
بر اساس اعلام نتایج جشنواره ملی مجازی هر خانواده یک کانون یاریگر زندگی؛
کسب 48 مقام اول تا سومی در رشته‌های مختلف جشنواره ملی مجازی هر خانواده یا کانون یاریگر زندگی

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت: 48 نفر از دانش‌آموزان شهرستان‌های استان تهران موفق به کسب رتبه‌های اول تا سوم در جشنواره ملی مجازی هر خانواده یک کانون یاریگر زندگی شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سید مجتبی هاشمی گفت: جشنواره ملی هر خانواده یک کانون یاریگر زندگی به صورت مجازی و با میزبانی اداره مراقبت در برابر آسیب‌های اجتماعی استان فارس برگزار شد.

وی گفت: این جشنواره در راستای پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و مخصوص ایام شیوع ویروس کرونا در اردیبهشت برگزار شد، که دانش‌آموزان با مشارکت خانواده خود از سراسر کشور بصورت مجازی آثار خود را به دبیر خانه ارسال کردند.

هاشمی در ادامه افزود: پس از بررسی و داوری آثار،  48 نفر از دانش‌آموزان شهرستان‌های استان تهران از شهرستان‌های، رباط‌کریم، ملارد، کهریزک، شهرری، ورامین، پاکدشت و بهارستان2 در رشته‌های ساخت کلیپ، دلنوشته، خاطره‌نویسی، نقاشی، اجراء دکلمه، قصه‌گوئی، بازی‌های خانوادگی و فیلم موبایلی حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

لوح سپاس از دانش‌آموزان حائز رتبه برتر صادر شده که به همراه هدایا جهت تحویل به دانش‌آموزان برگزیده  به مناطق ارسال خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :