26 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ ۰۹:۱۲:۵۶
کد مطلب:  1229169
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
توسعه متوازن یکی از برنامه های اصلی شوراهای آموزش و پرورش است

معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: توسعه متوازن یکی از برنامه های اصلی شوراهای آموزش و پرورش است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، بهروز هاشمی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اهمیت اجرای درست برنامه های پروژه مهر و بازگشایی مدارس گفت: تشکیل کارگروه سلامت و اضافه شدن آن به کارگروه های قبلی پروژه مهر در دستور کار جدی استان قرار گرفته است .

وی با اشاره به اهمیت سلامت دانش آموزان و همکاران محترم فرهنگی ، اظهار داشت: قطعا در شرایط حاضر و شیوع بیماری کرونا حفظ سلامت دانش آموزان و همکاران از اولویت های اصلی ماست و در همین راستا کارگروه سلامت در تمامی مناطق آموزشی استان تشکیل شده است .

هاشمی در بخش دیگری از سخنان خود تاکید بر اینکه توسعه متوازن یکی از برنامه های اصلی شوراهای آموزش و پرورش است ، تصریح کرد: باید در برنامه ریزی های جدید به سمتی حرکت کنیم که دانش آموزان پس از فارغ تحصیلی حتما یک مهارت را آموخته باشند و این یک نگاه ملی است که باید به درستی و همکاری همه نهادها شکل گیرد.

به اشتراک بگذارید :