28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ ۱۳:۴۳:۴۶
کد مطلب:  1228527
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران : 
700 اثر به مسابقات کشوری قرآن ، نماز و عترت راه یافت 

آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران  میزبانی بخش آوایی سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن ، نماز و عترت را در چهار رشته ی قرائت و حفظ قرآن کریم و مداحی و اذان بر عهده دارد . مسابقات قرآن شامل دانش آموزان دختر و پسرو خواهران و برادران فرهنگی خواهد بود . 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ، محمد صیدلوبا بیان این موضوع که سی و هشتمین دوره مسابقات قرآن عترت و نماز دانش آموزان و فرهنگیان در شهر ری قبله تهران و در جوار آستان حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی در شهر ری برگزار می شود پیرامون تقویم زمانی برگزاری این مسابقات گفت: در مرحله اول دانش آموزان متقاضی شرکت در مسابقه تا 30 تیر ماه آثار خود را طریق فضای مجازی به دبیرخانه مسابقات ارسال کردندواز بین آثار ارسالی حدود 700 اثر به بخش مسابقات کشوری راه یافته است . این آثار تا دهم مرداد ماه در یک داوری مقدماتی مورد ارزیابی قرار می گیرد و تعدادی از آنها به مرحله ی نهایی راه پیدا می کنند. 
بنا بر این گزارش مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران افزود :  از دهم تا بیست و چهارم مرداد ماه مسابقات نهایی از میان منتخبین در فضای مجازی «شاد » بصورت زنده برگزار می شود . نتایج نهایی درمراسم اختتامیه مسابقات کشوری قرآن عترت و نماز که در 26 مرداد بصورت مجازی برگزار می شوداعلام خواهد شد . مراسم اختتامیه در حرم حضرت امام رضا ( ع ) و حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع ) برگزار خواهد شد و البته بخش عظیمی از مخاطبان از طریق دوربین و شبکه مجازی شاهد برگزاری اختتامیه مسابقات خواهند بود .

به اشتراک بگذارید :