0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ ۱۳:۰۹:۳۱
کد مطلب:  1228438
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان خبر داد؛
بزرگترین و مجهزترین آکادمی تخصصی ژیمناستیک ایران در آموزش و پرورش استان اصفهان آماده بهره برداری است

رئیسی: آکادمی تخصصی ژیمناستیک آموزش و پرورش استان اصفهان در نوع خود در کشور بی نظیر است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در پنجمین روز از مرداد ماه 1399،  عبدالرضا رئیسی در مصاحبه با خبرنگار آموزش و پرورش استان با اعلام این خبر افزود: بزرگترین و مجهزترین آکادمی تخصصی ژیمناستیک ایران به زودی در آموزش و پرورش استان افتتاح می شود که این مجموعه منحصر به فرد ورزشی در نوع خود بی‌نظیر است.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با قدردانی از همراهی و مشرکت خیر این پروژه  افزود: همزمان با یکصدمین سال تاسیس اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، این آکادمی تخصصی با مشارکت خیر نیک اندیش سرکار خانم ناهید مصدقیان و به همت اداره کل آموزش وپرورش استان و اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس ساخته و مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

رئیسی در همین رابطه اظهار داشت: این آکادمی تخصصی با زیربنای بالغ بر 2000 متر مربع در خیابان 17 شهریور ملک‌شهر، در مدت دو سال آماده بهره برداری گردیده که قابلیت میزبانی از مسابقات بین المللی، کشوری و استانی را داشته و مجهز به 6 اسباب ویژه آقایان و 4 اسباب ویژه خانم ها، وسایل کمک آموزشی، چاله ابر و... می باشد.

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان افزود: این مجموعه ورزشی دارای ساختمان اداری با زیربنای 300 متر مربع و مجهز به امکانات رفاهی جهت میزبانی مسابقات است.

 

به اشتراک بگذارید :