28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ ۱۵:۴۵:۰۰
کد مطلب:  1227268
مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
تولید و بارگزاری 1 هزار فیلم آموزشی در دوران آموزش مجازی در شهرستان های استان تهران

نشست پروژه مهر اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به ضرورت تدوین برنامه سالانه مدارس  و مناطق آموزشی گفت: این برنامه ها باید مطابق با اهداف سند تحول بنیادین آموزش و پرورش تدوین و تنظیم شود .

وی با تاکید بر عملکرد مطلوب کارگروه های 9 گانه پروژه مهر با توجه به شرایط ویژه بیماری کرونا اظهار داشت: باید پیش بینی های لازم در همگی زمینه ها صورت گرفته و آمادگی مدیریت مسائل پیش بینی نشده را داشته باشیم .

صیدلو تولید و بارگزاری 1 هزار فیلم آموزشی در دوران آموزش مجازی  را از موفقیت های اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در دوران شیوع بیماری کرونا دانست و افزود: توسعه فن آوری و به روز رسانی اطلاعات باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد .

این مقام مسئول با تاکید بر این که گزارش های پروژه مهر باید کاملا کاربردی باشد ، تصریح کرد: در برنامه پروژه مهر نقش راهبری بر عهده ماست و اجرای درست و دقیق برنامه ها بر عهده مناطق آموزشی و مناطق است که باید با یک انسجام و دقت و وحدت به آن پرداخته شود.

به اشتراک بگذارید :