20 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ ۱۲:۱۰:۰۶
کد مطلب:  1227198
پوستر سی و هشتمین جشنواره فرهنگی هنری دانش آموزان رونمایی شد

در جلسه رونمایی از پوستر سی و هشتمین جشنواره فرهنگی دانش آموزان معاون پرورشی و فرهنگی گفت: ما باید راه بروز استعدادهای دانش آموزان را هموار کنیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل معاونت پرورشی و فرهنگی، علیرضا کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش در مراسم رونمایی از پوستر جشنواره فرهنگی هنری دانش آموزان «فردا» ضمن تجلیل و تشکر از دست اندرکاران این رویداد بزرگ فرهنگی دانش آموزی گفت: بعد از این جشنواره باید رویکردها را تغییر بدهیم و این جشنواره ها و مسابقات قرآن ،عترت و نماز که همزمان در حال برگزاری است تجربه بسیار ارزنده و خوبی پیش روی ما قرار می دهد.

وی ادامه داد:  برگزاری این رویدادها را ادراه کل شهرستانهای استان تهران بر عهده دارد و از آقای صیدلو مدیر کل محترم و آقای هاشمی، معاون پرورشی وفرهنگی استان و  از سایر برگزار کنندگان نیز تشکر می کنم.

کاظمی افزود: امیدوارم این جشنواره هر چه باشکوهتر برگزار شود زیرا این جشنواره محفلی برای کشف استعداد های دانش آموزان است و ما باید زمینه ساز شکوفایی استعداد های فرهنگی، هنری و ایجاد کننده امید و نشاط در بین دانش آموزان باشیم.

معاون پرورشی و فرهنگی خاطر نشان کرد: امسال نگران این بودیم که نکند نتیجه آثار فرهنگی هنری دانش آموزان دیده نشود که با درایت همکاران در ستاد و همچنین اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و شبکه شاد این امر محقق شد .

در ادامه علی رمضانی، مدیر کل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی گفت: از شما تشکر می کنم که جلسه شورای مدیران را برای این رونمایی از این پوستر انتخاب کردید و این نشان از اهمیت این رویداد دارد.

در خاتمه این جلسه از پوستر جشنواره فرهنگی هنری فردا رونمایی شد و شهرام  عظیمی طراح این پوستر توضیحاتی در مورد این پوستر به حاضرین ارائه کرد.

به اشتراک بگذارید :