28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ ۱۱:۴۰:۰۰
کد مطلب:  hkHr4fdd
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران خبر داد:
رشد 15 درصدی انعکاس اخبار آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

آمار اخبار مکتوب اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از مرز 1640 خبر گذشت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، علیرضا کمرئی، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: بیشترین اخبار تولید شده در حوزه اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران مربوط به حوزه معاونت پرورشی و فرهنگی است و در حوزۀ مناطق نیز،  ورامین ،چهاردانگه، بهارستان یک و دو، قرچک و شهریار بیشترین تولید خبر را داشته اند.

وی ضمن تقدیر از فعالیت روابط عمومی های ادارات آموزش و پرورش در حوزۀ تولید اخبار افزود: موضوع روابط عمومی در ادارت موضوع ویژه ای است و نقش آن در سازمان نقشی کلیدی و اساسی است و روابط عمومی تضمین کنندۀ کیفیت ارتباط با سایر سازمان هاست.

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تأکید بر ایجاد ارتباط متقابل مبتنی بر گفتگو توسط واحدهای روابط عمومی ادارت آموزش و پرورش در شهرستان های استان تهران تأکید کرد: انتقال صحیح اطلاعات به مخاطب و اغنای وی، مهم ترین رسالت روابط عمومی است و این امر از طریق تعامل و گفتگو صورت می گیرد که مثال روابط عمومی محسوب می شود.

کمرئی ادامه داد: روابط عمومی وظیفه دارد برنامه ها و سیاست ها و جهت گیری های سازمانی را منعکس نماید و تلاش کند روحیۀ تفاهم در کارکنان را به عنوان مهم ترین رسالت روابط عمومی و همچنین  تحصیل درستی از مجوعه ها، دوایر و افراد را به جود آورد.

کمرئی، سنجش افکار و تحلیل و ارائۀ نتایج آن به مدیریت را از دیگر رسالت های مهم این واحد برشمرده و از اداره روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به واسطۀ فعالیت هدفمند آن تشکر کرد.

وی با اشاره به فعالیت های صورت گرفته در روابط عمومی این اداره کل گفت: اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی این اداره کل، در مجموع 97 دقیقه اخبار صوتی و تصویری را در قالب مصاحبه، خبر، گزارش و گفتگو از خروجی رسانه ملی منتشر کرده است، و ادامه داد: امیدواریم روابط عمومی در آموزش و پرورش با عملکرد دقیق و صحیح به فعالیت خود ادمه دهد.

کمرئی خاطر نشان کرد: سازمان دانش آموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران نیز در سال تحصیلی جاری، 600 خبرنگار دختر و 200 خبرنگار پسر را پس از آموزش در دوره های مقدماتی و تکمیلی خبر، در قالب 20 دفتر شهرستانی در ادارات آموزش و پرورش مناطق به کار گرفته است.

شایان ذکر است، مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، به مناسبت هفتۀ روابط عمومی و راتباطات در دیدار با کارکنان اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، با اهدای لوح سپاس از آنان تقدیر کرد.

به اشتراک بگذارید :