18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۸ ۰۸:۰۴:۵۰
کد مطلب:  K0ObPDmw
مدیرکل آموزش و پرورش قزوین اعلام کرد
کسب رتبه سوم کشوری در مدیریت عملکرد توسط آموزش و پرورش استان قزوین

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین گفت: براساس ارزیابی‌های صورت گرفته آموزش و پرورش استان قزوین رتبه سوم کشوری در مدیریت عملکرد را به خود اختصاص داد.

سالار قاسمی عصر امروز در دومین گردهمایی رؤسای آموزش و پرورش مناطق استان در سال 1395 که در سالن جلسات آموزش و پرورش استان قزوین برگزار شد، اظهار داشت: براساس ارزیابی‌های صورت گرفته آموزش و پرورش استان قزوین رتبه سوم کشوری در مدیریت عملکرد را به خود اختصاص داد.

وی بیان کرد: اجرای مطلوب نظام جامع برنامه‌ریزی و ساماندهی نیروی انسانی از جمله برنامه‌ها و اولویت‌های آموزش و پرورش استان قزوین به شمار می‌رود که همه مدیران و مسئولان باید مشارکت لازم در این زمینه را داشته باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین تصریح کرد: در راستای جهت‌دهی در اجرای برنامه‌ها و تحقق اهداف، برنامه یک ساله سال تحصیلی 95-96 آموزش و پرورش استان قزوین تدوین و رونمایی شد.

قاسمی با بیان اینکه باید ره‌توشه مهمی از سفر هیئت دولت به استان قزوین برای آموزش و پرورش باقی ماند، ادامه داد: همه مدیران و مسئولان آموزش و پرورش باید تلاش کنند تا ره‌توشه مهم و اقدامی جدی برای آموزش و پرورش استان در سفر هیئت دولت در نظر گرفته شود.

وی گفت: یکی از اولویت‌های آموزش و پرورش تبدیل اردوگاه 140 هکتاری شهیدبابایی به شهرک علمی، رفاهی و تفریحی است که نیازمند مشارکت دستگاه‌های اجرایی مربوط و اعتبارات ویژه است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین  تصریح کرد: شاخص‌های توسعه آموزش و پرورش استان قزوین شناسایی و به سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی تحویل داده شده است تا شاهد رشد و ارتقاء شاخص‌ها باشیم.

در این جلسه پای نبرد معاون آموزش متوسطه و رشوند مدیر آموزش و پرورش شهرستان البرز نیز گزارشی از کارهای انجام شده ارائه کردند.

به اشتراک بگذارید :