0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ ۱۵:۲۰:۰۰
کد مطلب:  1221270
مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران خبر داد؛
آغاز به‌کار ۶۷ پایگاه سنجش نوآموزان شهرستان‌های استان تهران

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از آغاز به‌کار ۶۷ پایگاه سنجش نوآموزان شهرستان‌های استان تهران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، محمد صیدلو گفت: سنجش از نوآموزان شهدستان‌های استان تهران از امروز آغاز شده و تا ۱۵ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

وی از افزایش ۱۳ پایگاه جدید نسبت به سال گذشته سخن گفت و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی را از جمله موارد مورد نظر در این فرایند عنوان کرد و اظهار داشت: در کنار این ۶۷ پایگاه ۵ پایگاه مجازی نیز دایر است تا آزماینده‌های تحصیلی، اطلاعات اولیه مراجعین را ثبت کنند و یک پایگاه تخصصی نیز برای بررسی نهایی اطلاعات در آموزش و پرورش استثنایی استان تشکیل شده است که پاسخگوی مراجعین خواهد بود.

صیدلو در ادامه کاهش نیروی کاری و افزایش ساعت کاری را از جمله ویژگی‌های این فرایند در سال جاری عنوان کرد و گفت: ۴۱۵رمتقاضی همکاری در پایگاه‌های سنجش از اول تا هجدهم تیرماه بر اساس گروهبندی‌‌های انجام شده آموزش‌های لازم را دریافت کرده‌اند.

این مقام مسوول گفت: امسال 2 هزار وششصد مدرسه برای همکاری این امر ثبت شده است که بر اساس زمانبندی‌ دانش‌آموزان را به پایگا‌ه‌های سنجش معرفی می‌کنند، که با توجه به رعایت پروتکل‌های بهداشتی هر روز در هر پایگاه ۲ آزماینده حدود ۲۰ نو‌آموز را پذیرش می‌کنند.

صیدلو در ادامه با اشاره به اینکه سال گذشته بیش از ۹۵ هزار نوآموز مورد سنجش قرار گرفتند، افزود پیش‌بینی ما بر این‌است که امسال با حذف سنجش پیش‌دبستانی‌ها، حدود ۹۰ هزار نوآموز استان مورد سنجش قرار بگیرند.

به اشتراک بگذارید :