16 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ ۰۸:۵۴:۵۷
کد مطلب:  1220916
با حضور معاون پرورشی و تربیت بدنی صورت گرفت؛
جلسه هماهنگی با مدیران همجوار کانون های فرهنگی تربیتی پیرامون فعالیت های تابستانی

جلسه هماهنگی با مدیران همجوار کانون های فرهنگی تربیتی با محوریت برنامه ریزی جهت فعالیت در برنامه شاد و همکاری با کانون ها با حضور علی برجی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان ابهر و مدیران مدارس همجوار کانون ها برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان ابهر جلسه هماهنگی با مدیران همجوار کانون های فرهنگی تربیتی با محوریت برنامه ریزی جهت فعالیت در برنامه شاد و همکاری با کانون ها با حضور علی برجی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان ابهر و مدیران مدارس همجوار کانون برگزار شد.

برجی با اشاره به شرایط خاص کرونایی کشور و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی گفت: حفظ سلامت دانش آموزان و فرهنگیان از الویت های مهم آموزش و پرورش محسوب میشود و تلاش میکنیم تا با در نظر گرفتن این شرایط برنامه ریزی کنیم.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان ابهر شبکه شاد را یک ظرفیت خوب و مناسب در ایام شیوع ویروس کرونا عنوان کرد و افزود: با برنامه ریزی های صورت گرفته امیدوار هستیم تا فعالیت های تربیتی را در بسترهای مختلف غنی تر کنیم تا دانش آموزان از این فعالیت ها به نحو احسن بهره مند شوند.

وی با تاکید بر اینکه دانش آموزان  تعدادی از مدارس همجوار کانون های فرهنگی تربیتی که فعالیت های تابستانی نخواهند داشت جهت فعالیت به کانون ها در بستر برنامه شاد هدایت خواهند شد خاطرنشان کرد: بخشی از برنامه ها و فعالیت هایی که امکان اجرایی شدن در مدارس را ندارند با هماهنگی مدیران کانون های فرهنگی تربیتی و با استفاده از ظرفیت های کانون ها به صورت غیر حضوری در بستر برنامه شاد و بنا به موقعیت به صورت محدود و حضوری با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

این مقام مسئول در پایان از زحمات مدیران، معاونین پرورشی و مدیران کانون های فرهنگی تربیتی تقدیر و تشکر کرد و گفت: معاونین و مربیان پرورشی نقش بسیار مهمی را در شکل گیری شخصیت دانش آموزان و تربیت نسل متعهد و اخلاق مدار ایفا می کنند.

به اشتراک بگذارید :