22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ ۰۸:۵۱:۲۷
کد مطلب:  1220899
معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران :
حضور 611 نفر از آموزش دهندگان شهرستان های استان تهران در آزمون آموزشیاران نهضت سوادآموزی

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از حضور 611 نفر از آموزش دهندگان شهرستان های استان تهران در آزمون آموزشیاران نهضت سوادآموزی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران ،رضا اصلانی معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به برگزاری آزمون  استخدامی آموزشیاران نهضت سوادآموزی  در روز جمعه بیستم تیرماه گفت: این آزمون بصورت هماهنگ در دو حوزه امتحانی دانشگاه علم و فرهنگ و دانشگاه امیرکبیر در سطح استان تهران نیز برگزار شد .

وی افزود:در این آزمون از مجموع 24 هزار و 200 شرکت کننده ، 611 نفر از شهرستان های استان تهران حضور داشتند که نزدیک به 80 درصد این شرکت کنندگان را بانوان تشکیل می دادند.

اصلانی با اشاره به برگزاری آزمون با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی اظهار داشت: پیش بینی می شود در دهه دوم مرداد ماه نتایج رسمی این آزمون اعلام شود.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در پایان خاطرنشان کرد: شرکت کنندگان پس از کسب 50 درصد نصاب قبولی و پس از گزینش به دانشگاه فرهنگیان معرفی می شوند تا پس از گذراندن یک دوره یکساله به استخدام آموزش و پرورش به عنوان معلم پیمانی درآیند .

 

به اشتراک بگذارید :