16 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۴:۰۳:۰۳
کد مطلب:  1220643
مدیر آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه:
سپاه و بسیج دانش آموزی شرکای آموزش و پرورش در تربیت نسل آینده کشور هستند

جلسه برنامه عملیاتی طرح تحول بنیادین در حوزه بسیج دانش آموزی با حضور فرمانده سپاه ناحیه سلطانیه، فرمانده حوزه بسیج دانش آموزی و سایر اعضاء به ریاست مدیر آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان سلطانیه، مهدی زمانی مدیر آموزش و پرورش شهرستان ضمن تقدیر ازهمکاری های سال های گذشته سپاه شهرستان به ویژه بسیج دانش آموزی افزود: سپاه و بسیج یکی از شرکای آموزش و پرورش در تربیت نسل آینده کشور هستند و این تعامل در شهرستان سلطانیه در سطح قابل ملاحظه ای اتفاق افتاده است.

محمدحسین سلیمی فرمانده سپاه شهرستان نیز با تمجید از عملکرد آموزش و پرورش شهرستان افزود: همکاری های این دو مجموعه ی فرهنگی بیش از پیش و با قوت بیشتر ادامه خواهد داشت و امیدواریم نتیجه این همکاری ها تربیت نسلی مومن و فرهیخته برای کشور اسلامی مان باشد.

در این جلسه که با تبیین برنامه های بسیج دانش آموزی توسط معرفت اله حکیمیان معاون پرورشی آموزش و پرورش سلطانیه صورت گرفت، مقرر شد: برنامه‌های ذکر شده طبق برنامه ابلاغی در قالب سند تحول بنیادین توسط واحد بسیج دانش آموزی پیگیری و در جهت اجرای هرچه مطلوب برنامه ها گام برداشته شود.

شایان ذکر است در دستور کار دوم این جلسه که در خصوص دومین مرحله کمک های مومنانه بود، گزارشی از اقدامات صورت گرفته در مرحله اول شامل توزیع 120 بسته حمایتی بین خانواده‌های دانش آموزان بی بضاعت بود، ارائه شد و اعضای جلسه با تقدیر از همکاری های مثال زدنی فرهنگیان شهرستان، ابراز امیدواری کردند که این روند در مرحله دوم نیز ادامه داشته باشد.

 

به اشتراک بگذارید :