3 ذیقعده 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۳:۰۸:۰۸
کد مطلب:  1220569
مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در جلسه کمیته بانوان اداره کل:
بانوان فرهنگی، رسانه ای شفاف و تخصصی برای آموزش و پرورش هستند

جلسه کمیته بانوان اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی با مدیر کل دستگاه تعلیم و تربیت استان صبح امروز 23 تیرماه 99 در سالن کنفرانس تالار معلم تبریز برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در جلسه ای با اعضای کمیته بانوان اداره کل فعالیت با انگیزه و بدون حاشیه بانوان را دراداره کل، مناطق و نواحی مشخصه ی اصلی برشمرد و گفت:  به سبب دقت و ظرافتی که در کار خانم ها وجود دارد در کارها شاهد خروجی بهتر هستیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به منابع محدود ، بر تقویت سیستم تاکید کرد و گفت: باید کار بدون حاشیه در تمامی بخش ها ملاک باشد چرا که از منظر علمی نیز استرس و اضطراب به سیستم صدمات جبران ناپذیری وارد می کند.

پاشایی با یادآوری اقدامات صورت گرفته در حوزه رفاهی برای فرهنگیان استان در 7 سال گذشته، افزود: تمام توان در جهت رضایتمندی اولیا و تکریم معلمان بوده که می توان گفت بخش بیشتری از نیروی انسانی آموزش و پرورش بانوان هستند.

وی با اشاره به افزایش مشارکت 10 برابری در آموزش و پرورش استان نسبت به گذشته و اقدامات مشابه دیگر، بانوان فرهنگی را کانال رسانه ای شفاف و تخصصی برای معرفی این اقدامات معرفی کرد./روشنی

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :