3 ذیقعده 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۱:۵۸:۰۲
کد مطلب:  1220461
ششمین جلسه شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی/
پاشایی: کار تخصصی و بی حاشیه بهترین مراقبت از سیستم است/مبنای اقدامات پروژه مهر باشد

مدیرکل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی در ششمین جلسه شورای معاونین اداره کل تاکید کرد: هماهنگی و همگرایی در خصوص تصمیمات مهم ضروری است و نباید با کار حاشیه ای و غیرتخصصی سیستم را دچار چالش کنیم مخصوصا مواردی که بار اجتماعی دارد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، جعفر پاشایی در این جلسه بر اساس گزارش معاونین اداره کل بر ضروریت اجرا و عملیاتی کردن بخشنامه های وزارت اشاره کرده و گفت: تمامی گزارش ها قبل از ارسال کاملا بررسی و رفع نقض شود.

وی با اشاره به امتحانات خرداد که به لحاظ اهمیت قضیه در شرایط ویژه کرونایی نگرانی هایی را برای والدین به همراه داشت، افزود: با هماهنگی، اقدام به موقع و نظارت دقیق خوشبختانه نارسایی جدی از این بابت در سیستم شاهد نبوده ایم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان خاطرنشان شد: صدور کارنامه مبنی بر پرداخت پول نیست و در این مقطع زمانی مراقبت های لازم جهت رفع نگرانی ها صورت گیرد.

وی افزود: تمامی اطلاعات چشم انداز آموزش و پرورش با محوریت آموزش متوسطه جمع آوری و چاپ شده و در اختیار واحدها قرار گرفته که با برنامه ریزی دقیق برش استانی و منطقه ای و مدرسه ای کارسازی شود.

پاشایی یادآور شد: تعیین محتوای فعالیت تابستانی امسال که بیش از 90 درصد در شبکه شاد اجرا می شود توسط معاونت های پرورشی و تربیت بدنی انجام شود.

وی ادامه داد: مراقبت جهت عدم انتشار ویروس کرونا با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی انجام پذیرد و اقدامات غیرضروری حذف شود.

مسئول دستگاه تعلیم و تربیت استان متذکر شد: هماهنگی و همگرایی در خصوص تصمیمات مهم ضروری است و نباید با کار حاشیه ای و جنجالی سیستم را دچار چالش کنیم مخصوصا مواردی که بار اجتماعی دارد.

وی افزود: پروژه مهر توجه ویژه می طلبد و حساسیت به خاطر شرایط ویژه کرونایی هست  و تمامی برنامه ها با محوریت ستاد پروژه مهر باشد.

پاشایی با بیان اینکه روند سیستم کار تخصصی به دور از حاشیه باشد، گفت: استفاده از ظرفیت های گوناگون درون و برون سازمانی برای هموار کردن در مسیر بازگشایی مدارس که رضایتمندی عمومی را شاهد باشیم./روشنی

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :