16 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۲۳ ۱۱:۳۸:۳۱
کد مطلب:  1220442
اولین جلسه ستاد پروژه مهر شهرستان طارم برگزار گردید

اولین جلسه شورای پروژه مهر با حضور مدیر آموزش و پرورش و مسئولین کارگروههای تخصصی در محل اتاق مدیریت تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش شهرستان طارم، نقی صفری مدیر اداره آموزش و پرورش شهرستان طارم در اولین جلسه ستاد پروژه مهر ضمن تقدیر از حضور اعضای ستاد با بیان اینکه پروژه مهر مجموعه برنامه ریزها و تمهیدات یک ساله اموزش و پرورش جهت بازگشایی هر چه بهتر مدارس را شامل می شود، افزود: پروژه مهر را نباید به زمان بازگشایی مدارس محدود کنیم بلکه کلیه مواردی که برای آغاز سال تحصیلی از چند ماه قبل شروع می شود شامل این پروژه می گردد.

صفری افزود: با توجه به شرایط جدید کرونایی باید دقت و حساسیت ویژه ای برای بازگشایی مدارس داشته باشیم و رعایت نکات بهداشتی در آموزشگاهها حتما با حسایت ویژه ای پیگیری شود.

در ادامه نظری معاون آموزشی ضمن ارائه گزارشی از عملکرد سال گذشته پروژه مهر گفت: امسال مقدمات لازم جهت بازگشایی مدارس از ماه های قبل شروع گردیده که شامل نقل و انتقالات، ثبت نام، سازماندهی فضاهای آموزشی، سازماندهی نیروها، سنجش نواموزان، انتخاب و انتصاب مدیران می باشد.

نظری افزود: امیدواریم با پیگیری و برگزاری جلسات توسط مسئولین کارگروها برای بازگشایی مدارس مشکل خاصی نداشته باسیم.

در ادامه سجاد قربانی دبیر پروژه مهر گزارشی از شرح وظایف کارگروهها را ارائه نمود. قربانی اظهار داشت لازم است در جلسات بعدی رؤسای کارگروهها گزارش عملکرد خود را به دبیرخانه اعلام نمایند. قربانی ضمن توجیه وظایف کارگروهها و توزیع فرم های ارزیابی انتظارات دبیرخانه را برای اعضاء توجیه نمودند.

در پایان جلسه هر کدام از اعضاء نظرات و پیشنهادات خود را در خصوص پروژه مهر بیان نمودند.

به اشتراک بگذارید :