23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ ۱۳:۵۶:۳۸
کد مطلب:  1219971
جلسه هم اندیشی فعالیت های تابستانی اوقات فراغت سال 99 برگزار شد

جلسه هم اندیشی فعالیت های تابستانی اوقات فراغت سال 99 با حضور نماینده اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان در راستای تعامل بین دستگاهی و غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان و تولید محتوای الکترونیکی جلسه هم اندیشی فعالیت های تابستانی سال 99 با حضور قنبری رییس اداره فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی و دارایی نماینده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و سایر اعضا در محل اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان برگزار شد.

در این جلسه قاسمعلی قنبری رییس اداره فرهنگی هنری اردوها و فصاهای پرورشی با اشاره به اهداف و روابط مشترک آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بر لزوم افزایش همکاری و هماهنگی بین دستگاهی تاکید کرد.

وی استفاده از ظرفیت، امکانات و نیروی انسانی موجود در هر دو سازمان را جهت توسعه این همکاری ها لازم خواند و افزود: در ایام شیوع ویروس کرونا و افزایش تولید محتواهای مجازی می توان از ظرفیت های یاد شده به نحو شایسته بهره مند شد.

 

در ادامه دارایی نماینده کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان هم به برنامه ها و فعالیت های صورت گرفته در کانون را تشریح نمود و گفت: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با 17مرکز فعالی که در شهرستانها دارد آماده افزایش همکاری ها با آموزش و پرورش استان است.

 

شایان ذکر است در این جلسه سایر اعضا به تبادل نظر پرداخته و پیشنهادات خود را بیان کردند.  

به اشتراک بگذارید :