25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ ۰۷:۳۵:۰۰
کد مطلب:  1218822
معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
تقدیر از برگزیدگان جشنواره شورای برتر دانش آموزی و اوقات فراغت سال 98

معاون پرورشی وفرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از برگزاری اختتامیه جشنواره شورای برتر دانش آموزی و اوقات فراغت با هدف ترغیب دانش آموزان و همکاران جهت ارتقای فعالیتهای شورای دانش آموزی و اوقات فراغت خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، سیدمجتبی هاشمی گفت: برنامه تقدیر از شوراهای برتر استان و پایگاه های غنی سازی اوقات فراغت تابستان 98 با حضور یک نماینده از هر شهرستان (در زمان بندی تفکیکی و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی انجام شد.

معاون پرورشی و فرهنگی با بیان خبر فوق گفت: جشنواره شورای برتر دانش‌آموزی  همه ساله در خرداد ماه با هدف شناسایی و تقدیر از شوراهای دانش آموزی برتر برگزار می‌شود که طی دستورالعملی، مناطق موظف به ارزیابی فعالیت‌های یکساله شورای دانش‌آموزی و معرفی شوراهای مدارسی که از نظر عملکرد و ثبت فعالیت دارای خلاقیت و مشارکت بیشتری بوده‌اند به استان می‌باشند تا ضمن بررسی عملکرد مناطق، شوراهای برتر انتخاب و معرفی شوند.

وی افزود: پس از بررسی به عمل آمده 170نفر از  از اعضای شورای مدارس برتر کلیه مقاطع تحصیلی انتخاب و معرفی شدند که ضمن اعطای تقدیر نامه و هدیه از تلاش‌های دانش‌آموزان و مدیر و مربی پیگیر امور شوراهای مدارس برتر استان تجلیل به عمل آمد.

هاشمی همچنین ضمن اشاره به اهمیت طرح غنی سازی اوقات فراغت به خصوص در فصل تابستان بر اهمیت فرصت اوقات فراغت به عنوان بهترین زمان آموزش غیر رسمی جهت یادگیری مهارت‌های رفتاری و زندگی، حقوق شهروندی، توانمندسازی در برابر آسیب‌های اجتماعی و... تأکید و تلاش همگانی توسط نهادها و ادارات مختلف استانی و شهرستانی و همکاران فرهنگی را اقدامی جهادی و خداپسندانه دانست که نتیجه و برکات این اقدامات در زندگی ما جاری خواهد بود.

این مقام مسئول در ادامه از فرایند انتخاب 2 پایگاه از هر منطقه به عنوان پایگاه برتر خبر داد که در مجموع 42 پایگاه و 84 نفر مدیر و معاون پرورشی و تربیت بدنی پایگاه‌های برتر به رسم یادبود مورد تجلیل قرار گرفتند و لوح سپاس و هدیه به ایشان اهدا شد.

به اشتراک بگذارید :