3 ذیقعده 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ ۱۳:۲۲:۳۹
کد مطلب:  1218414
کارگروه توسعه مدیریت اداره کل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی؛
عطایی: توزیع نیروی انسانی در آموزش و پرورش باید متناسب با نیازهای مناطق و نواحی باشد

کارگروه توسعه مدیریت اداره کل آموزش وپرورش استان آذربایجان شرقی با حضور معاونین مدیر کل دستگاه تعلیم و تربیت استان با محوریت توزیع نیروی انسانی استخدامی های دانشگاه فرهنگیان و ماده 28 در سالن اجلاس تالار معلم تبریز برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی؛ ظهر امروز عطایی در کارگروه توسعه مدیریت اداره کل آموزش وپرورش آذربایجان شرقی گفت: توزیع نیروی انسانی استخدامی های دانشگاه فرهنگیان و ماده 28 باید متنلسب با رشته؛ جنسیت و نیاز منطقه صورت گیرد.

معاون توسعه مدیریت وپشتیبانی آذربایجان شرقی با اشاره به رویکردهای جدید در سیستم آموزش و پرورش، عنوان کرد: تنوع و پیچیدگی های جامعه امروز نیازمند آموزش و پرورشی پویا و پاسخگوست.

این مقام مسئول با عنایت به شرایط پیش آمده در جامعه به واسطه بیماری کرونا را بسیار غافلگیر کننده دانست و خاطرنشان کرد: گسترش این بیماری در کنار تمامی دشواری‌ها یک پیامد جدی را نیز به همراه داشت و آن اینکه باید بتوانیم آموزش و پرورش را به تکنولوژی روز تجهیز کنیم

وی همچنین افزود: در این زمینه باید توجه به زیرساخت‌های لازم را فراموش نکنیم که در این زمینه هم اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی جزو پیشتازان کشور است.

وی در ادامه با اشاره کمبود نیرو در سیستم آموزشی و پرورشی استان اشاره کرده و تصریح نمود: همکاران بازنشسته (لیسانس بالای 30سال و فوق لیسانس بالای 35) درصورت موافقت وزارت آموزش و پرورش و احراز شرایط؛ می توانند در پست های آموزشی و پرورشی ادامه خدمت دهند.

در ادامه جلسه اعضای جلسه به بیان دیدگاه های خود در این راستا پرداختند./خاک زاده

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :