28 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ ۰۸:۴۵:۰۰
کد مطلب:  PVCUTUcs
یازده رتبه برتر، دست آورد شهرستان های استان تهران در همایش علمی-ملی تربیت

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، گفت: فرهنگیان شهرستان های استان تهران یازده رتبۀ برتر همایش علمی-ملی تربیت را از آن خود کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، سید مجتبی هاشمی، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران گفت: اسامی 150برگزیده فراخوان همایش علمی ملی تربیت که مقدمات اجرای آن از شهریور 1394آغاز شد،اعلام شد.

وی افزود:  در فراخوان همایش علمی ملی تربیت که با استقبال بسیار زیاد همکاران فرهنگی،اساتید دانشگاه و دانشجویان مواجه شد 3913 اثراز سراسر کشور به دبیرخانه کشوری این همایش در استان قم ارسال گردید که پس از چندین مرحله داوری150اثر برگزیده شد که از برگزیدگان این فراخوان طی مراسمی که در اوایل خردادماه سال جاری با حضور مقام عالی وزارت و مدیران کل آموزش و پرورش استانه ا به همراه معاونین پرورشی و روسای ادارات امور تربیتی، در استان قم برگزار خواهد شد، تجلیل به عمل خواهد آمد.

هاشمی تصریح کرد: علاوه بر 150برگزیده ای که اسامی آنها اعلام می گردد به تعدادی دیگر از شرکت کنندگان تقدیر نامه و گواهی پذیرش مقاله اعطا خواهد شدوتعدادی از مقالات برگزیده  نیز به همراه چکیده 150مقاله برگزیده در کتاب مجموعه مقالات همایش علمی ملی تربیت چاپ و در روز همایش توزیع خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :