15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۲۷ ۱۰:۱۲:۴۳
کد مطلب:  2thCOgkf
مدیرکل آموزش و پرورش قزوین:
ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد از اول خرداد ماه آغاز می شود

ثبت نام در مدارس شاهد، برای سال تحصیلی 96-95 از طریق سامانه اینترنتی سجا انجام می شود.

سالار قاسمی مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین در خصوص ثبت نام در مدارس شاهد گفت: ثبت نام در مدارس شاهد به صورت اینترنتی در سامانه سجا انجام می شود.

وی افزود: ثبت نام برای دانش آموزان پایه اول ابتدایی از اول خرداد ماه آغاز می شود و تا 15 خرداد ماه ادامه خواهد داشت، اولیای دانش آموزان می توانند به صورت غیرحضوری فرزندان خود را بر اساس شرایط عمومی و اختصاصی در سامانه سجا ثبت نام نمایند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان قزوین خاطر نشان کرد: برای شروع ثبت نام لازم است حتما مدارک شناسنامه ای اولیای دانش آموز و مدارک شناسنامه خود دانش آموز قبل از ثبت نام آماده و بعد نسبت به ثبت نام اینترنتی اقدام نمایند.

ایشان تصریح کرد: ثبت نام برای مدارس شاهد در پایه هفتم (دوره اول متوسطه) و پایه دهم (دوره دوم متوسطه) از یکم تیر ماه آغاز می شود و 15 تیرماه خاتمه می یابد و اولیای این دانش آموزان نیز می توانند به صورت غیرحضوری فرزندان خود را براساس شرایط عمومی و اختصاصی در سامانه سجا ثبت نام نمایند.

قاسمی اضافه کرد: خانواده محترم شهدا، جانبازان، ایثارگران و سایر افراد متقاضی ثبت نام در مدارس شاهد، فقط باید از طریق سامانه سجا به آدرس اینترنتی saja.medu.ir برای ثبت نام دانش آموز خود اقدام نمایند.

گفتنی است در استان قزوین 13 واحد آموزشی شاهد مشغول به کار هستند که بالغ 3 هزار و 950 دانش آموز شامل 2234 نفر دختر و 1716 پسر در این مدارس تحصیل می کنند.

به اشتراک بگذارید :