23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ ۰۷:۳۹:۱۹
کد مطلب:  1217283
معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش گلستان:
برگزاری 42ساعت آموزش ضمن خدمت برای فرهنگیان گلستانی در سال99

معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش گلستان از برگزاری 42ساعت آموزش ضمن خدمت برای فرهنگیان گلستانی در سال99 خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان گلستان به نقل از معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان، صبح روز سه شنبه -17 تیرماه 99 -  معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان اظهار کرد: در راستای پیشگیری وکنترل بیماری‌های تنفسی به‌ویژه ویروس کرونا و ارتقاء سطح دانش و آگاهی فرهنگیان استان، به استناد نامه دوره آموزشی " پیشگیری از بیماری‌های تنفسی حاد" به میزان8 ساعت برای کلیه فرهنگیان استان گلستان برگزار شد.

وی افزود: همچنین پیش از این با هدف اجرای بهینه شیوه نامه بهداشتی بازگشایی مدارس در شرایط فاصله گذاری اجتماعی و ادامه روند فرآیند آموزش و فعالیت مدارس و همچنین ارتقای سواد بهداشتی معلمان و کارکنان مدارس،  دوره ضمن خدمت "ملاحظات بازگشایی مدارس در شرایط اپیدمی بیماری حاد تنفسی (6ساعت) نیز  به صورت غیرحضوری برگزار گردید.

 وی در پایان با ارائه گزارشی خاطر نشان ساخت: با وجود تمام محدودیت ها، در مجموع، در سه ماهه اول سال جاری، 42 ساعت دوره آموزش کوتاه مدت برای فرهنگیان گلستانی برگزار شده است.

به اشتراک بگذارید :