2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ ۰۶:۴۳:۲۸
کد مطلب:  1217268
مدیر کل قرآن عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش :
مسابقات قرآن عترت و نماز از ابتدای مرداد بصورت مجازی آغاز خواهد شد

سومین جلسه شورای آموزش و پرورش استان تهران در سال 1399 با محوریت ایجاد ارتباط بین مدارس سمپاد و صنایع استان ، اوقات فراغت تابستانی دانش آموزان و میزبانی مسابقات کشوری قرآن در محل استانداری تهران تشکیل شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، محمدرضا مسیب زاده در نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران با تاکید براینکه آموزه‌های دینی بسیاری از آسیب‌های اجتماعی را در بین دانش‌آموزان رفع می‌کند گفت: مسابقات قرآن و عترت سراسرکشور در 5 مرحله‌ی مقدماتی، منطقه، استان، کشور و بین‌المللی برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه درمرحله آموزشگاه از هر 2 دانش‌آموز یک نفر در مسابقات قرآن و عترت حضور داشته است، اعلام کرد: امسال نیز شهرستان‌های استان تهران میزبان این مسابقات البته به صورت غیر حضوری و مجازی هست.

مدیر کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: امیدواریم بتوانیم بازدیدهای مجازی از مکانهای زیارتی وسیاحتی و مواردی از این دست  را در این مسابقات مجازی بگنجانیم.

وی افزود: مسابقات قرآن، عترت و نماز ان‌شالله از ابتدای مرداد و در 10 روز اول مرداد بصورت مقدماتی برگزار خواهد شد.

بنابراین گزارش مسیب زاده تاکید کرد: جنبه تبلیغی و ترویجی و فراگیری این مسابقات بسیار اهمیت دارد.

وی درخواست نمود تا نماینده تام الاختیار فرماندار در ستاد اجرایی مسابقات حضور داشته باشد و هماهنگی با فرمانداران محترم و مخصوصا فرماندار شهر ری به عنوان مقر مسابقات صورت پذیرد.

مدیر کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش خاطر نشان کرد : یکی از پایگاههای اصلی حمایت از برنامه‌های قرآن در سطح کشور آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران است.

به اشتراک بگذارید :