14 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۱۹:۲۸:۵۸
کد مطلب:  1217204
رییس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
اشتباه تایپی باعث شائبه علیه آموزش و پرورش استان اصفهان شد

محسن ژیان پور گفت: اشتباه یکی از خبرگزاری ها در نوشتن یک کلمه باعث ایجاد شائبه علیه آموزش و پرورش استان اصفهان شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان، در هفدهمین روز تیرماه ۹۹ محسن ژیان پور رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در خصوص خبر منتشر شده صحبت های استاندار اصفهان، مبنی بر ابتلای ۱۵ نفر به کرونا در یک جشن تکلیف از سوی یکی از رسانه ها اظهار داشت: اصحاب رسانه و خبرنگاران همواره تلاش می کنند تا اخبار را به طور دقیق و موثق به اطلاع مردم برسانند و به دلیل حجم زیاد کار این عزیزان، ممکن است در انتشار برخی اخبار اشتباهی رخ بدهد.

وی افزود: روز جمعه ۱۳ تیرماه ۹۹ خبری در یکی از خبرگزاری‌ها منتشر شد که یک کلمه در صحبت‌های استاندار محترم اصفهان به اشتباه تایپ شده بود. استاندار اصفهان در صحبت های خود از ابتلای ۱۵ نفر به ویروس کرونا در یک جشن تولد خبر داده بود که به اشتباه در خبر آن خبرگزاری جشن تکلیف نوشته شده بود.

 رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان تاکید کرد: همین اشتباه باعث به وجود آمدن شائبه علیه آموزش و پرورش استان اصفهان شد که با پیگیری های صورت گرفته این خبر اصلاح شد.

ژیان پور ادامه داد: اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان همیشه ارتباط خوبی با اصحاب رسانه داشته در سوی مقابل هم جامعه رسانه‌ای تعامل مناسبی با این اداره داشته‌اند، اشتباه در امر رسانه به صورت سهوی انجام می شود و امری بدیهی است اما از جامعه رسانه ای تقاضا می کنم در صورت بروز چنین اشتباهاتی ابتدا از طریق اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان صحت و سقم همه اخبار را پیگیری نمایند.

به اشتراک بگذارید :