16 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۱۴:۲۶:۳۶
کد مطلب:  1217180
معاون سواد آموزی اداره کل آموزش‌ و پرورش گلستان خبر داد
آغاز توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی سواد آموزی

معاون سواد آموزی اداره کل آموزش‌ و پرورش گلستان از توزیع کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی خبرداد.

به گزارش  اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی آموزش و پرورش گلستان حسین علی همراه معاون سواد آموزی استان در گفتگو با استودیو همکلاسی  از برگزاری آزمون  داخلی آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی سال1399 بر اساس مجوز صادره وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در صبح ‌روز  جمعه 20 تیرماه 1399 به صورت همزمان در سراسر کشور خبرداد.

معاون سواد آموزی آموزش‌ و پرورش گلستان  اظهار داشت: توزیع کارت ورود به جلسه آزمون از ساعت 18روز دوشنبه 16 تیرماه آغاز و از سایت جهاد دانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir  قابل دریافت است ؛ زمان و محل برگزاری آزمون در کارت ورود به جلسه به داوطلب اعلام خواهد شد.

وی گفت : شرکت کنندگان ضمن رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی  باید بر اساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون به حوزه امتحانی مربوطه مراجعه نمایند و ارائه پرینت کارت آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا شناسنامه عکس دار الزامی است.

همراه خاطر نشان کرد: آزمون به صورت متمرکز در 3 حوزه امتحانی، شهرهای گرگان، گنبد کاووس و آزادشهر  برگزار می گردد.

گفتنی است؛ در این آزمون بیش از 900 نفر که پرونده آنها به تأیید کارگروه شهرستان، استان و سازمان رسیده شرکت دارند که در صورت قبولی در آزمون داخلی(کسب حد نصاب علمی)، پس از گذراندن دوره آموزشی یک ساله دانشگاه فرهنگیان به استخدام پیمانی آموزش و پرورش در خواهند آمد.

به اشتراک بگذارید :