23 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۰۸:۰۴:۰۰
کد مطلب:  1217126
در مراسم معارفه مدیرکل جدید دبستان عنوان شد:
شناسایی مسائل و فرصت‌ها و تهدیدهای جدید پیش‌رو

مراسم تکریم مرتضی شکوهی مدیرکل پیشین آموزش ابتدایی و معارفه مدیرکل جدید دفتر دکتر محمد حسین حسینی در سالن جلسات معاونت آموزش ابتدایی برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزش ابتدایی، در مراسمی که به مناسبت تکریم مرتضی شکوهی مدیرکل پیشین آموزش ابتدایی که به افتخار بازنشستگی نائل آمده بود و معارفه مدیرکل جدید دفتر دکتر محمد حسین حسینی در سالن جلسات معاونت آموزش ابتدایی، آقای‌ دکتر باقرزاده مدیرکل حوزه هماهنگی وزارت‌خانه با تشکر از زحمات ارزشمند آقای شکوهی وی را جزو مدیران دلسوز و با دغدغه دانست که با علاقه در خدمت خانواده آموزش ابتدایی کشور بوده است.

همچنین با اشاره به سوابق علمی آقای حسینی وی را به لحاظ دانش تخصصی، انگیزه و روحیه بالای همکاری فردی مناسب برای پیشبرد امور دوره بسیار مهم ابتدایی معرفی کردند.

در این مراسم حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی نیز با بیان این که همکاران خوب و پرتلاش ما در این حوزه از روی تعلق و دغدغه نسبت به کودکان این مرز و بوم فعالیت می‌کنند و نه صرفا به عنوان یک شغل و وظیفه سازمانی، از زحمات ارزشمند آقای شکوهی تشکر و برای آقای دکتر حسینی آرزوی موفقیت کردند.

لازم به ذکر است در این مراسم مدیرکل سابق دفتر دبستان گزارشی از فعالیت‌ها، اقدامات و دستاوردهای دفتر را در چند سال گذشته ارائه نمود.

 

به اشتراک بگذارید :