16 ذیحجه 1441

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۱۱:۲۱:۵۶
کد مطلب:  1216935
اطلاعیه:
تمامی کارمندان آموزش و پرورش باید مهارت های هفت گانه (ICDL) را بگذرانند

در اطلاعیه اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش آمده است: تمامی کارمندان آموزش و پرورش باید مهارت های هفت گانه (ICDL) را بگذرانند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش گلستان به نقل از معاون پژوهش، برنامه ریزی و آموزش نیروی انسانی اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان،  اداره کل امور اداری و تشکیلات وزارت آموزش و پرورش اطلاعیه ای مبنی بر نحوه ارائه گواهینامه های مهارت های هفت گانه اطلاعات و ارتباطات(ICDL) صادر کرد. بندهای این اطلاعیه به شرح ذیل است:   

  1. تمامی کارمندان آموزش و پرورش باید مهارت های هفت گانه اطلاعات و ارتباطات(ICDL) را در سنوات قبل گذرانده باشند و افرادی که تاکنون موفق به به طی مهارت های مذکور نشده اند باید از طریق مراکز و مؤسسات آموزشی غیردولتی تایید صلاحیت شده اقدام فرمایند.
  2. ارائه گواهی­نامه های قبولی مهارت ­های هفت گانه اطلاعات و ارتباطات(ICDL) شرط استخدام بوده وافراد جدیدالاستخدام موّظف به طی آن ها قبل از استخدام می باشند.
  3. برگزاری دوره های مذکور توسط ادارات آموزش و پرورش یا از طریق عقد قرارداد با دانشگاه ها و مراکز و مؤسسات غیردولتی موضوعیت ندارد.

شایان ذکر است، سوابق طی دوره مهارت های مذکور به هیچ وجه در شناسنامه آموزش ضمن خدمت کارمندان آموزش و پرورش سامانه LTMS ثبت و ضبط نمی شود؛ لذا ضروری است گواهی نامه های مهارت های ICDL جهت نگه داری در پرونده پرسنلی به کارگزینی ادارات آموزش و پرورش تحویل گردد.

 

به اشتراک بگذارید :