25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۷ ۱۰:۱۸:۲۶
کد مطلب:  1216850
رییس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران:
معرفی 4 هزار همکار فرهنگی استان جهت دریافت وام قرض الحسنه

 رییس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران از  معرفی 4 هزار همکار فرهنگی استان جهت دریافت وام قرض الحسنه موسسه اعتباری ملل خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، محسن عارفی رییس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در تشریح این خبر گفت: پس از ابلاغ سهمیه استان توسط وزارتخانه 4 هزار همکار فرهنگی درسطح استان جهت دریافت وام قرض الحسنه موسسه اعتباری ملل به این موسسه معرفی شدند که از این تعداد 1 هزار و 804 نفر تا کنون موفق به دریافت وام خود گردیده اند.

وی با اشاره به اینکه باقیمانده  متقاضیان نیز پس از تکمیل مدارک تا پایان ماه جاری موفق به اخذ وام خود خواهند شد ، اظهار داشت: این وام به صورت قرض الحسنه با کارمزد 4 درصد ، بدون ضامن و به صورت کسر از حقوق در اختیار همکاران عزیز قرار خواهد گرفت .

عارفی در پایان با اشاره به ضرورت توجه به مشکلات معیشتی فرهنگیان عزیز ، خاطرنشان کرد: کلیه سهمیه اختصاصی وزارتخانه به این استان به شکل عادلانه در مناطق تابعه توزیع و پس از قرعه کشی به متقاضیان اعطا شد.

 

به اشتراک بگذارید :